Екс-мер і нардеп Мельник у 2014 році задекларував 125,4 тис. грн доходів

Народний депутат України і колишній міський голова Хмельницького Сергій Мельник у 2014 році задекларував 125,4 тис. грн доходів.

Такі відомості опубліковані на офіційному сайті Верховної Ради.

За минулий рік Мельнику виплатили 122,1 тис. грн заробітної плати; дохід від передачі в оренду (строкове володіння та/або користування) майна становив 3265 грн. Ще на 100 гривень нардепу вручили дарунків, призів або виграшів.

Члени сім’ї політика у 2014 році показали 426,5 тис. грн загального сукупного доходу. З них 170,9 тис. грн заробітна плата, 255,5 тис. грн – дивіденди, проценти.

Порівняно з 2013 роком, у нардепа і його членів сім’ї не змінилося задеклароване нерухоме майно: на Мельнику записані земельні ділянки площею 23,5 тис. кв. м і гараж 19 “квадратів”. У користування членів сім’ї декларанта – квартира площею 126 кв. м і гараж 20 кв. м.

В автопарку Мельника, як і раніше, рахується Audi A6, 2006 року випуску.

Крім цього, члени сім’ї нардепа мають внески у статутних (складеного) капіталах двох хмельницьких ринків – ПП “ДАРСОН” і ПП “ЕВЕРСАІ”.

Як писав НГП, дружина нардепа Сергія Мельника Тетяна є співзасновницею хмельницьких ринків – ПП “ДАРСОН” і ПП “ЕВЕРСАІ”.

Довідка НГП. На позачергових парламентських виборах, що відбулися 26 жовтня 2014 року, Сергій Мельник переміг у 187 виборчому окрузі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Ще на послєдок хотів прибрати до рук “Бартер” та “Ізіду” .

 2. Дарсон і Еверслі разом мають до тисячі торгових місць. Одне місце мінімум за 5 штук зелених продавалось. А в середньому то не менше 10 тисяч. Тобто 1 мільйон доларів в кишені положили Мельники. То є корупція ?! Чи могла Мельничка взяти базари якби Сергій не дав земельки під них. І це лише епізод з МЕРиади Мельника. . Та тільки на проценти від мільйона буде 100 тисяч баксів або2.5 мільйона гривень. А показують в декларації єрунду. Нічого не міняється. Люди загинули за паршивців.

  • Тепер усім ясно – кому найбільш вигідно було розвивати базари! Даже тепер коли більшість з базарів не працює гроші течуть для власників базарів в кишені!

 3. Мельник не продавав Ринок , продавала громадянка России сазонова Наталия станиславовна , вона за 800 000 тысяч доларив придбала будынок за авто лидером,

  • Ага. Мельники будучи співвласниками відмовлялись від своєї пайки. Сазонова брала і передавала, бо не була держслужбовцем і не підпадала б під корупцію якщо б попалась. А суми, як бачимо серйозні. Падло воно і в ВР-падло.

 4. Багато ринкив крышував бывшый начальник милиции города птащук василь киндратович якого выгнали як пса паршывого з милиции ,

 5. Який є так і вигнали!

 6. Да, все таки є про що подумати на майбутне і правильно прийняти рішення, зробити вибір і не повторити помилок!!!!!!

 7. Чому коли він був мером в деклараціях цього не було?

 8. У мерів типу Мельника чи Приступи ого-го ще в запасниках ще лежить! Додому – на село – звозять

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.