Дружина хмельницького мера володіє двома базарами – Декларація

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник задекларував у 2013 році 115,9 тис. грн доходів.

Декларація доходів Мельника розміщена на офіційному на сайті міської ради.

Зокрема, згідно з декларацією, заробітна плата мера становила 112,914 тис. грн. Також за минулий рік він отримав подарунків і призів на суму 106 грн.

Дохід від передачі в оренду (строкове володіння або користування) майна становив 2,972 тис. грн.

Мельник володіє земельною ділянкою площею 23,5 тис. кв. м, гаражем площею 19 кв. м. У його власності також є автомобіль “Audi А6” 2006 року випуску.

Крім цього, у хмельницького міського голови є цінні папери у ВАТ “Укрелектроапарат”.

Сукупний дохід членів сім’ї Мельника за 2013 рік становив 170 тис. грн.
У власності сім’ї мера є квартира площею 126 кв. м., гараж – 20 кв. м.

Також члени сім’ї Мельника володіють внесками до статутного капіталу двох хмельницьких ринків: ПП “Дарсон” і ПП “Еверслі”. Співзасновницею цих фірм значиться дружина міського голови Тетяна Мельник.

базар

базар2

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 38

 1. Так мельник заставил бывшего власника сазонова переписать рынки, угрожая криминальной справой которая была порушена в 2003 году за поддельный паспорт против сазоновой, а дело ему передал бывшей следователь прокуратуры . Вот и дручит он сазонову!

 2. О времечко настало, сейчас каждый кому не угодишь будет мстить и грязь лить, плохое время. Это махновщина, безвластие и бардак. Прав тот у кого нет совести, луженое горло и море наглости!

 3. Смаль ! Займись жінкою. Тараненка. Вона працює в обласному архіві. Партія регіонів дала їй роботу, просили ще квартиру,не встигли. Люстрацію журналісту!!!! Його жінку на вулицю-регіоналівка! Пристосуванці до всіх влад. Ганьба! Ганьба!

 4. Мельник не придурок,але його чекає те,що і
  Ядуху. У нього не менше земель і майна .
  Простий хлопчина з села,а така тяга до грошей. Коли він вже вдавиться? Перепишить дійсно на раду
  Майдана один ринок,не жлобіться. Буде робота в придурків. Черевченко сидить роками,гнати іі потрібно. Василишин старий чорт,який заробляє на рівному місті влаштовуючи за гроші всіх і підставляючи мера. Зупиняйтеся хабарники!

 5. Почему мер обласного центра ОБЯЗАТЕЛЬНО должен быть беден, как церковна мышь? В наше время 18-летние пацаны ездят на машинках гараздо круче, чем мерская Ауди. В своих почти 50 – мер человек достатка чуть может выше среднего. Переписать на раду майдана рынок? Вот это идея! Прожрут и пробухают все за 1 день и будут милостыню просить.

 6. А ви не переживайте так за мера. Достатньо в кишені закидати. Дайте хлопцям заробити,цеж тільки аренда,справляться. Тільки самодостатня людина може бути врівноваженлю

 7. А ми тепер за всіх переживаємо,навіть якщо людину не знаємо,все одно переживаємо. Василишин-охорона здорв’я міста стільки нахапав і не стидається. Мова іде про молодь,що немає достойноі кандидатури? Воронецький як кощей бесмертний на посаді. Немає йому заміни? Тарчевський в культурі більше на лікарняних,чим на роботі,щей депутат. Тому місто по культурі на останньому місті. Він тільки всіх скорочує. Поміняйте останнього з начальником області і ви побачите результат. Там креатив і мозги. Про директорів школ мовчу,корупція щодня. Ніякої роботи зі сторони мерії,тільки піариться в проскурові,бо його газета. Ніфіга у нас не поміняється.

 8. Просим детальней описать воровство Винникова и корупционые схемы ним запущенные

 9. Так как раньше писалось и тут люди сообщают именно Винников имел отношение к корупционным схемам?

 10. 31 декабря мы напечатаем в средствах массовых информацией документы подтверждающие корупцию Мельника Сергея Ивановича, удачи тебе Сережа ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.