Викладачам аграрного вузу заборгували понад 2 млн. грн зарплат Викладачам аграрного вузу заборгували понад 2 млн. грн зарплат

Прокуратура Кам’янця-Подільського перевірила інформацію департаменту соціального захисту населення міської ради та управління статистики про те, що у Подільському державному аграрно-технічному… Далі »

Прус дав ще одну посаду майданівцю Прус дав ще одну посаду майданівцю

На посаду начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Хмельницької обласної державної адміністрації призначено Анатолія Польовика. Відповідне розпорядження глава… Далі »

На Кам’янеччині селяни перекрили дорогу через вибори – ФОТО На Кам’янеччині селяни перекрили дорогу через вибори – ФОТО

Жителі села Сокіл (Кам’янець-Подільський район, ТВО № 193), домоглися заміни голови дільничної виборчої комісії Галини Лалак (квота кандидата на пост… Далі »

Головний міліціянт Хмельниччини пропонує взяти паузу в люстрації Головний міліціянт Хмельниччини пропонує взяти паузу в люстрації

Начальник Управління МВС України у Хмельницькій області Олександр Розізнаний вважає, що до завершення виборчих перегонів варто взяти паузу в люстраційних процесах,… Далі »

Журналісти “ПВ” – владі: створили “клоаку” на всю область. І визнали, що хвалили Ядуху – ВІДЕО Журналісти “ПВ” – владі: створили “клоаку” на всю область. І визнали, що хвалили Ядуху – ВІДЕО

Черговий раунд переговорів у форматі влада-комунальне ЗМІ відбувся у приміщенні газети “Подільські вісті”. Формальний привід зустрічі – фінансо-економічний стан комунального… Далі »

Олександр Розізнаний: “Недозрілі люстраційні процеси, що проходять не в повному правовому руслі, лише нагнітають градус протистояння в суспільстві” Олександр Розізнаний: “Недозрілі люстраційні процеси, що проходять не в повному правовому руслі, лише нагнітають градус протистояння в суспільстві”

Міліція Хмельниччини у буремний час революції кінця 2013 року і початку 2014 року перейшла на бік народу. Це відчувалося під… Далі »

Справу про минулорічну бійку під час візиту Фаріон в Кам’янець досі розслідують Справу про минулорічну бійку під час візиту Фаріон в Кам’янець досі розслідують

Справу про бійку під час візиту народного депутата від ВО “Свобода” Ірини Фаріон в Кам’янець-Подільський досі розслідують. Про це кореспонденту… Далі »