Заступник мера Славути підріс до голови РДА Заступник мера Славути підріс до голови РДА

Виконувач обов’язків Президента України, Голова ВР Олександр Турчинов звільнив Олега Несена з посади голови Славутської райдержадміністрації. Відповідне розпорядження Турчинов підписав… Далі »

Представники громадської мережі “Опора” розповіли, що робити у випадку порушень на виборчих дільницях Представники громадської мережі “Опора” розповіли, що робити у випадку порушень на виборчих дільницях

Заповнення бланків наперед, видача двох бюлетенів в одні руки та допомога при заповненні членів виборчих комісій – це все є… Далі »

Соратник Ядухи відповідає за ремонт і утримання доріг Хмельниччини – Документ Соратник Ядухи відповідає за ремонт і утримання доріг Хмельниччини – Документ

Колишній заступник голови Хмельницької ОДА Леонід Гураль призначений на посаду заступника начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автомобільних… Далі »

На зустрічі з губернатором кам’янчани просили звільнити начальника відділу культури РДА На зустрічі з губернатором кам’янчани просили звільнити начальника відділу культури РДА

Сьогодні Кам’янеччину відвідав голова Хмельницької ОДА Леонід Прус. Він провів традиційний прийом громадян, на який прийшло близько 40 осіб, більшість… Далі »

Родинам Героїв Небесної сотні досі не дали ані копійки Родинам Героїв Небесної сотні досі не дали ані копійки

Обіцяну фінансову допомогу не отримала жодна родина загиблих під час Революції гідності Перше, що зробила влада після кровавих подій на… Далі »

У Чернилевського п’ять авто, а Вінніков – найбагатший заступник У Чернилевського п’ять авто, а Вінніков – найбагатший заступник

Згідно декларацій про доходи, мер Сергій Мельник займає шосту позицію серед своїх заступників Керує міською радою та виконавчим комітетом семеро… Далі »

Руслан Мартиненко: “Прокуратура не була представником губернатора Ядухи. У межах області ми наглядаємо за владою” Руслан Мартиненко: “Прокуратура не була представником губернатора Ядухи. У межах області ми наглядаємо за владою”

Прокуратурі Хмельницької області пощастило більше, ніж Управлінню СБУ — “поцілунки” “коктейлями Молотова” не довелося відчути. Натомість було публічне лінчування прокурора… Далі »

Екс-мер Нетішина Омельчук влаштувала антиагітацію “клона”-домогосподарки – ФОТО Екс-мер Нетішина Омельчук влаштувала антиагітацію “клона”-домогосподарки – ФОТО

У Нетішині з’явилася антиагітація на кандидата на посаду міського голови, домогосподарки Світлани Омельчук. Про це повідомляє громадянська мережа “Опора”. Як… Далі »

“Подільські Товтри”: люстрація чи рейдерський тиск? “Подільські Товтри”: люстрація чи рейдерський тиск?

У Кам’янці-Подільському 22 травня відбулася спроба зняття з посади директора національного природного парку  “Подільські Товтри” Леонтія Гасюка. Як повідомив кореспонденту… Далі »