На зустрічі з губернатором кам’янчани просили звільнити начальника відділу культури РДА

Сьогодні Кам’янеччину відвідав голова Хмельницької ОДА Леонід Прус. Він провів традиційний прийом громадян, на який прийшло близько 40 осіб, більшість з яких мешканці району.

В день приїзду губернатора змінилося місце зустрічі з мешканцями. Попередньо вона планувалася в приміщенні прес-центру міської ради, натомість зранку місце зустрічі змінили на кабінет голови Кам’янець-Подільської РДА Володимира Барановського. Більшість запитань здебільшого стосувалася побутових проблем: межові спори між селянами, допомога в ремонті будинків, затримка заробітних плат.

IMG_26

Не оминули жителі району й скандальну очільницю відділу культури райдержадміністрації Аллу Бец. Вони нагадали Барановському, що пані Алла була пов’язана з відправкою бюджетників на антимайдан. Також  наприкінці лютого цього року в неї в кабінеті були знайдені списки осіб, яких вона збирала на провладні мітинги в Київ. Всі ці дані були передані у відповідні органи, однак Бец і надалі працює вже при новій владі. Окрім начальника відділу культури громадяни вимагали звільнити і заступників голови РДА.

Леонід Прус порадив громадянам написати відповідне звернення і тоді його розглянуть у законний спосіб.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

  1. Хмельничани!!!!! Увага!!!!! Сумнозвісний екс-губернатор Хмельниччини ядуха працює в штабі ПОРОШЕНКА у Вінниці!!!! Достовірна інформація.

  2. Це з чийого штабу такі достовірні дані? Тимошенко чи Тігіпка?

  3. Голова рда Барановський В. забив на цю бидлоту яка сьогодні в Ударі у Камянці , і небере заступником тупого Ковальчука В , а його сосалка у прямому сенсі , законна дружина нераз таскала її за коси , ось та сама громада в одній особі сьогодні “протестувала”.Сосалкам слава !!!

  4. Оцінити реально багато чого не можу,але не раз була в районі на святі, маю на увазі Кам’янець-Подільський, і скажу, що Алла Бец, абсолютно на своєму місці!

  5. А якщо говорити більш глобально, то ця жінка зробила хореографічну студію, про яку район навіть не мріяв, зробила капітальний ремонт приміщення актового залу, згуртувала колектив. Я це бачила на власні очі, коли з Хмельницького приїхала до своїх батьків. Зробіть краще і більше! А потім судіть!!!!!

  6. Прус нічого не знає і всього боіться. Що він може людям сказати? Гнати треба старих пердунів і пердунь з адміністрації ,які шепочуть на вуха незрозумілу інформацію. Такого гівна давно не було.

  7. Я би на місті керівників взагалі не співав би культуру,ні в області,ні в районах,там працюють дуже достойні люди,на них все тримається. Вони фахівці,просто на їхні місця лізуть бездарі і невдахи. Ніколи культура не була такою потужною,як за останні п’ять років. Хвала і честь працівникам цієї галузі!

  8. Погоджуюсь повністю. Підтримую думку попереднього дописувача. Керівники ода не на свому місті. Стебло це страшна людина. Їй фахівці не потрібні,там тільки дєлеж. Прус взагалі думає,що люди це насіння,підставляє всіх,він не розуміє куда прийшов. Далі буде ще гірше.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.