Коли гра – не головне Коли гра – не головне

Футбол, хоч і не професійний, повертається в Хмельницький. Завдяки старанням Івана Гончара та його команди в нашому місті відродилося «Поділля»…. Далі »

Близнята пройшли по Хмельницькому парадом Близнята пройшли по Хмельницькому парадом

З ініціативи управління молоді та спорту Хмельницької міської ради було зібрано урочистий парад. Близнюки прокрокували від дитячого світу до кінотеатру ім…. Далі »

В рамках ознайомчого візиту Хмельниччину відвідав посол Чехії В рамках ознайомчого візиту Хмельниччину відвідав посол Чехії

Головною метою своєї поїздки Іван Почух вважає знайомство з новою владою. Це його перша поїздка в нашу область. “Перш за… Далі »

Мер Старокостянтинова “вкрав” у пільговиків безкоштовний проїзд Мер Старокостянтинова “вкрав” у пільговиків безкоштовний проїзд

Старокостянтинівська міжрайонна прокуратура відреагувала на порушення прав пільгової категорії населення Старокостянтинова на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Як повідомив міжрайонний… Далі »

На Хмельниччині сім’ї селян щомісячно витрачають на цигарки 67 грн, містян – 53 грн. На Хмельниччині сім’ї селян щомісячно витрачають на цигарки 67 грн, містян – 53 грн.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств Хмельниччини, яке проводять органи державної статистики, сільська родина на тютюнові вироби в середньому… Далі »

Володимир Мельниченко: коли екзит-поли в першому турі дали перемогу Порошенку, в мене на очі вийшли сльози Володимир Мельниченко: коли екзит-поли в першому турі дали перемогу Порошенку, в мене на очі вийшли сльози

Народний депутат України Володимир Мельниченко(193 округ, центр – Кам’янець-Подільський) розказав, як хмельниччина голосувала на виборах Президента “Традиційно Хмельниччина є серцем… Далі »

Землі Ядухи: обвинувачених немає, зате понад 130 свідків – ВІДЕО Землі Ядухи: обвинувачених немає, зате понад 130 свідків – ВІДЕО

Міліція Хмельниччини третій місяць продовжує шукати людей, котрі здійснили нечувану акцію дарування земель – понад 70 гектарів чорноземів потрапили до… Далі »

Олександра Розізнаного призначили керівником міліції Хмельниччини Олександра Розізнаного призначили керівником міліції Хмельниччини

Олександр Розізнаний позбавився статусу в.о. Про це повідомляє офіційний сайт МВС. 28 травня 2014 року кадровою комісією Міністерства внутрішніх справ України за участю… Далі »