Анатолій Гриценко: “Крим стане українським після Путіна” Анатолій Гриценко: “Крим стане українським після Путіна”

Екс-міністр оборони України, а нині кандидат у президенти Анатолій Гриценко відвідав Хмельницький. За день він поспілкувався з підприємцями місцевих ринків,… Далі »

За здачу Криму мають відповісти українські високопосадовці і силовики – Гриценко За здачу Криму мають відповісти українські високопосадовці і силовики – Гриценко

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко вважає, що новообраний Президент України повинен притягнути до відповідальності тих високопосадовців і силовиків, котрі здали… Далі »

На Хмельниччині за 18 років вирізали 758 тисяч голів худоби На Хмельниччині за 18 років вирізали 758 тисяч голів худоби

На Хмельниччині протягом 1995-2013 років вирізали 758 тисяч голів великої рогатої худоби. Такі дані оприлюднило Головне управління статистики в області…. Далі »

Хмельницькі підприємці просили Гриценка знятися з виборів. Він наполіг на політичній конкуренції – ВІДЕО Хмельницькі підприємці просили Гриценка знятися з виборів. Він наполіг на політичній конкуренції – ВІДЕО

Кандидат у президенти і лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко висловився за політичну конкуренцію у президентській гонці. Про це він… Далі »

На Білогірщині посадовці інтернату розтратили близько 10 тонн зерна На Білогірщині посадовці інтернату розтратили близько 10 тонн зерна

Прокуратурою Білогірського району під час перевірки в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів у діяльності місцевої  спеціальної школи-інтернату виявлено… Далі »

У Кам’янці-Подільському Замковий міст “заробив” 2,5 мільйони У Кам’янці-Подільському Замковий міст “заробив” 2,5 мільйони

В прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради відбувся комунальний брифінг для ЗМІ за участю заступника міського голови Сергія Бабія. Як повідомляє кореспондент… Далі »

Тимошенко рекламує себе більше за Порошенка Тимошенко рекламує себе більше за Порошенка

З 20 кандидатів у Президента України, виборча комісія визначила чотирьох лідерів щодо політичної агітації на теренах Хмельниччини Юлія Тимошенко, Петро… Далі »

Юрій Смаль вийшов з Хмельницької «Самооборони» – ВІДЕО Юрій Смаль вийшов з Хмельницької «Самооборони» – ВІДЕО

Командир Хмельницького ГО «Самооборона і контроль» Юрій Смаль заявив, що припиняє членство в цій організації та складає керівні повноваження. Відповідну… Далі »

Гончар скликає сесію обласної ради на 18 червня Гончар скликає сесію обласної ради на 18 червня

На 18 червня скликається чергова 24 сесія Хмельницької обласної ради. Відповідне розпорядження підписав голова ради Іван Гончар. На розгляд обранців… Далі »