Волочиська райрада просить Турчинова відізвати Міщука з посади голови РДА Волочиська райрада просить Турчинова відізвати Міщука з посади голови РДА

Депутати Волочиської районної ради звернулися з клопотанням до в.о. Президента України Олександра Турчинова про призупинення дії розпорядження щодо призначення Міщука А.В…. Далі »

В Кам’янці-Подільському “Правий сектор” переносить акцію через провокації (Оновлено) В Кам’янці-Подільському “Правий сектор” переносить акцію через провокації (Оновлено)

Завтра, 17 травня, у Кам’янці-Подільському представники “Правого сектора” мали провести повторну спробу зняти з посади директора “Міськтепловоденергії” Валерія Гордійчука. Про… Далі »

У Славутському районі дільниці під час голосування охоронятимуть козаки – “Опора” У Славутському районі дільниці під час голосування охоронятимуть козаки – “Опора”

У Славутському районі, який входить у територіальний виборчий округ № 195, правопорядок у день голосування на виборах Президента України 25… Далі »

Доля кам’янецького військового інституту може найближчим часом вирішитися – Документ Доля кам’янецького військового інституту може найближчим часом вирішитися – Документ

Відомий на всю Україну та колишній Радянський союз Кам’янець-Подільський військово-інженерний інститут може відродитися після прийняття нової Воєнної доктрини України. Як… Далі »

Юрій Смаль: “Сьогодні у владі відбуваються банальні “договорняки” Юрій Смаль: “Сьогодні у владі відбуваються банальні “договорняки”

Вівторок, 13 травня. У приміщенні обласного телебачення “Поділля-Центр” для журналістів анонсована прес-конференція керівника хмельницької Самооборони Юрія Смаля. Кажуть, що має… Далі »

Догани Пруса стимулювали чиновників-регіоналів піти самим Догани Пруса стимулювали чиновників-регіоналів піти самим

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус підписав розпорядження про звільнення двох посадовців облдержадміністрації. За згодою сторін звільнено Володимира Вербановського з посади… Далі »

Нові подробиці “мажорної” справи – тепер Червонюк молодий батько та інвалід Нові подробиці “мажорної” справи – тепер Червонюк молодий батько та інвалід

Апеляційний суд Хмельницької області сьогодні розпочав розгляд справи по суті обвинуваченого 20-річного Дмитра Червонюка, який у серпні минулого року скоїв наїзд… Далі »

Міщука недопустили до Волочиської РДА. Симчишин каже, що пройшов Міщука недопустили до Волочиської РДА. Симчишин каже, що пройшов

Голову Волочиської райдержадміністрації Аліма Міщука та першого заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Симчишина 15 травня недопустили в адмінбудівлю для офіційного… Далі »