У Славутському районі дільниці під час голосування охоронятимуть козаки – “Опора”

У Славутському районі, який входить у територіальний виборчий округ № 195, правопорядок у день голосування на виборах Президента України 25 травня забезпечуватимуть півтори сотні добровольців.

Як пише громадянська мережа “Опора”, це члени громадського формування з охорони громадського порядку «Славутський курінь», згуртованого довкола місцевої паланки «Козацтво Запорозьке», очолюваної міським головою Василем Сидором.

Фото ГМ "Опора"

Фото ГМ “Опора”

Славута і Славутський район – це близько вісімдесяти дільниць, і за словами начальника районного відділу УМВС підполковника міліції Степана Кшевжінського, на кожну з них вистачить лише по одному правоохоронцю. А партнерство зі «Славутським куренем» встановилося вже давно і внаслідок взаємодії вдалося навіть розкрити кілька злочинів.

Рішення надати посильну допомогу працівникам правоохоронних органів як на виборчих дільницях міста, так і в населених пунктах Cлавутського району прийнято на нараді громадського формування.

Відтак, кожну виборчу дільницю візьмуть під охорону один міліціонер із двома членами ГФ «Славутський курінь». Окрім цього, на випадок виникнення надзвичайних ситуацій цілодобове чергування здійснюватимуть дві мобільних групи на автотранспорті. До речі, члени «Славутського куреня» мають дозволи на носіння сецзасобів індивідуального захисту.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.