Рух “Чесно” “взявся” за кам’янецьких кандидатів в нардепи

Представники Руху “Чесно” підписали меморандум про співпрацю з двома кандидатами в народні депутати по 193 виборчому окрузі (центр – Кам’янець-Подільський) Володимиром Мельниченком (самовисуванець) та Ольгою Черній (Правий сектор). Вони першими взяли на себе зобов’язання “продемонструвати свою відкритість перед виборцями”.

Фото Дмитра Шеремети

Фото Дмитра Шеремети

Згідно з меморандумом, кандидати мають оприлюднити повну автобіографію, інформацію про джерела коштів, використаних для виборчої застави та майнову декларацію за 2013 рік. За 5 днів до дня голосування кандидат в депутати має продемонструвати деталізований проміжний звіт про надходження коштів виборчого фонду та їх використання під час підготовки та проведення позачергових парламентських виборів.

chesno

У разі обрання до Верховної Ради майбутній нардеп зобов’язується голосувати персонально, відвідувати сесійні засідання та засідання комітетів ВРУ та зберігати політичну позицію.

Окрім Ольги Черній та Володимира Мельниченка меморандум з “Чесно” планують підписати ще декілька відомих кандидатів, серед яких і Олександр Мазурчак.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Пусті обіцянки. Володимир Володимирович вже просиджував штани у ВР . Ані виступів, ані персонального голосування ми не бчили. Може час задуматись чи потрібно наступати двічі на одні й ті ж граблі?

 2. Марина))), что-то вы недослышали что комментировать))) Персональное голосование можно посмотреть на оф. сайте Верховной Рады))) И да, это первый депутат от нашего округа который реально не просиживал штаны.

  • О, шановний проплачений журналісте від Володимира Володимиовича, вітаю Вас! А Ви б приїзджали до нас, а не з іншого міста писали. Ви знаєте, що тут наробив Мельниченко? Завод розвалив, медицину запустив, людей обіцянками кормив, а коли був у ВР – то й забув, хто його обрав, та чого він там знаходиться ?!

 3. Так прямо ВВ і надасть весь список вбитих та обкрадених людей у Кам’янці, так прямо розкриє всі фінансові махінації, які він робить. Не вірю, як казав Станіславський!

  • До моєї баби Галі, на вул. Шевченка, вчора приходила комендант дому та пропонувала гроші за Мельниченка. Чого ще Вам треба?! Давали 300 грн.

   • А я чув, що давали 500. Способи не змінюються від виборів до виборів, як це не сумно.

 4. Продажний рух ЧЕСНО взявся відбілювати ригів. Чого варто було чекати

 5. Так все гарно написано, як завжди воно буває на папері. Та факт залишається фактом, що на жаль більшість наших кандидатів звісно, які не впевнені в своїх силах вдаються до методу підкупу. Моя бабуся, що живе в Камянці так само недавно отримала пропозицію в 500 гривень Ось воно життя по-новому, друзі мої!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.