ЦВК “відфутболила” двійника Лабазюка і зареєструвала 5 самовисуванців

Центральна виборча комісія відмовила в реєстрації кандидату у народні депутати України у 188 виборчому окрузі Лабазюку Сергію Павловичу, 1979 року народження.

Відповідне рішення ЦВК винесла 30 вересня.

Двійник нардепа Лабазюка забув вказати у поданих документах місце, де він працює. Таким чином, це стало підставою відмовити в реєстрації, оскільки є невідповідність вимогам Закону України “Про вибори народних депутатів України” (частині 2 статті 55 Закону).

Крім того, ЦВК зареєструвала 5 самовисуванців в одномандатних округах Хмельниччини. Зокрема, у 187 окрузі балотується заступник голови ГО “Ділова рада України” Руслан Рохов; у 188-ому –  тимчасово не працюючий Сергій Кондратьєв,  перший заступник генерального директора ДП “Держекоінвест” Ганна Кукла; у 192-ому –  заступник командира військової частини Збройних сил України Валерій Матвеєв,  фізична особа-підприємець, член ВО “Свобода” Іван Трофемлюк.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Особливо вражає технічний кандидат Анна Кукла. Так багато кукли зараз, і що дивно, вони “підпадуть” до 13 жовтня, згідно законодавства, нібито на користь інших кандидатів. А не краще такого ідиотизму не робити. Це все прафанації Партії Регіонів. Цікаво, скільки кукловодів у В.В.???

    • Ніби навмисно показують що вибори це клоунада та фарс. Кукла, Рохов…. До речі,останій не підкачав; до цих виборів підійшов вже заступником “ділового клімату”)))). Без діла, але заступник ділового,..панемаэш.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.