На округах Хмельниччини ЦВК зареєструвала “ляшківців”, “порошенківців” і свободівців

Центральна виборча комісія цими вихідними зареєструвала ряд канидадатів у народні депутати України в одномандатних округах Хмельницької області.

Зокрема, від провладного “Блоку Петра Порошенка” балотуються: адвокат Віталій Мовчан (187 округ),  генеральний директор ТОВ “Будтранс-Альянс” Віктор Коліщак (188 округ),  директор ТОВ “Олмар” Роман Мацола (190 округ),  фізична особа-підприємець Денис Москаль (191 округ).

Від Радикальної партії Ляшка йдуть: юрист ВАТ “Темп” Дмитро Садлій (187 округ),  лікар-хірург Чорноострівської районної лікарні №2 Михайло Дзісь (188-й),  тренер-викладач відділення боксу ДЮСШ-2 “Авангард” Хмельницький (189-й),  тимчасово не працюєючий Андрій Зелінський (190-й), фахівець з питань торгівлі цінними паперами ТОВ “Даліз Фінанс” Андрій Жмурко (191-й),  виконавчий директор авіакомпанії “Аероджет” Анатолій Мазуренко (193 округ).

Також зареєструвалися самовисуванцями:  директор ТОВ “Опус-Авто плюс” Ігор Баранов (187 округ),  начальник Хмельницького зонального відділу Військової служби правопорядку Іван Бугай (187-й),  помічник-консультант народного депутата України, член “Свободи” Володимир Гончарук (187-й), тимчасово не працююча Тетяна Кірсанова (187-й),  начальник відділу фінансів Хмельницької дирекції УДППЗ “Укрпошта” Наталія Мороз (187-й),  директор ТОВ “ЮРКОНТРАКТСЕРВІС”, волонтерка Вікторія Середюк.

У 188 окрузі балотуються фізична особа-підприємець Іван Кушнір і  тимчасово не працюючий свободівець Анатолій Панчук.

У 191 окрузі –  тимчасово не працюючий член ВО “Свобода” Юрій Кравчук і  фізична особа-підприємець Андрій Починюк.

У 192 окрузі – лікар-епідеміолог Волочиського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області Костянтин Омельчук.

У 193 окрузі – викладач Кам’янець-Подільського відділення Київського фінансово-економічного університету Державної податкової служби України Уляна Єленчак.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 36

 1. Кравчук – це Герой Майдану. Сотник “Свободи”, поранений в обидві ноги на Інститутській. Виніс до 10 поранених.
  Герой повинен бути в парламенті.

 2. Пропала вся інтрига в моєму 187 окрузі.
  Симчишин не пішов?! Мельник може відкривати шампанське. Мельник депутат парламенту.

  • в 187 все ясно. Мельник депутат.
   188 це буде округ жесть і вогонь. Попкорном можна запасатися на місяць.

 3. а що свободівці всі безробітні??? то які вони депутати….

  а що забув Гончарук на 187 окрузі??? він ніякий навідь як депутат міськради…
  От Симчишин це людина!! а це Гочарук хоч б вуса збрив ато ніби мох під носом..лобкові волоси…..
  ще зелений для такого…хай працює десь а не язиком треплеться

  • хороші хлопці в Свободі. нагадаю вам всім, що в Хмельницькому майдан зробили вони.
   і питання? а за кого голосувати? хіба є достойніші?

   • Майдан сделали люди. Наивные,но искренние в большинстве своем.

    P.S. Кандидаты обозначились.
    The show started.

   • В Хмельницькому Майдан робили не лише свободівці. Перестаньте усі ордени чіпляти Свободі. Працювали усі в команді – і Свобода, і Удар, і Батьківщина. І громадськість потім підтягнулася. І одне без одного ми б нічого не зробили. Не знаєте, не були – не пишіть дурню

    • а хто був з удару? леся, тато і шпулак.
     громадськість – так.
     а от удару нема і не було.
     удар це прус.

     • хто є достойніший ніж Кравчук, Панчук? це свободівці

     • А Бондарчук і Дзявульський.

 4. от Баранов на 187 кандидат те що треба!!! людина слова й діла!!! незамараний ,успішний, молодий новий з новим баченням підходами й я вам скажу – мужик !!!а не ті козли які йдуть в нардепи

  • Баранов – це ригівська підстилка. Член Партії Регіонів. і цим все сказано.

   • Доброї ночі. Шановний, ви не зовсім праві, позволю собі з вами не погодитися. Адже, якщо ви не пам’ятаєте, то саме в Хмельницькому, одним із перших, хто вийшов з лав “партії” був саме Баранов. А чому перспективні люди вступали до неї в свій час і під яким натиском, думаю нікому пояснювати не потрібно. Як на мене, то цікавий кандидат. Дякую

  • Баранов, мабуть дійсно найкращий варіант. Розумна, адекватна людина. Я підтримую політику того, щоб до влади йшли люди,які самі чогось добилися в цьому житті, а не безробітні, які одразу рвуться до влади. Питання: “Що їм там робити?”

 5. Вибори2014. Гра в чужі ворота. Ігри в «патріотів».

  Ось вже й вибори почались більш серйозно, пішла політична реклама, гасла.
  Партії умовно поділились на партію «війни» та партію «миру».
  Юля Тимошенко зі своєю новою командою та оновленою партією закликає до продовження боротьби. Як то кажуть до повного знищення ворога.
  Петро Порошенко з однойменною партією та командою відстоюють мир.
  Але деякі політики з протилежного табору зокрема з Батьківщини, або відверто чи відкрито, а деякі неофіційно підігрують «партії миру», тобто президенту. Ця схема зокрема, більше працює на мажоритарних округах. Де деякі висуванці по мажоритарним округам від Батьківщини грають за іншу команду, команду президента, чомусь зраджуючи своїй партійній лінії та лідеру Юлії Тимошенко. Таких гравців в чужі «ворота» має і наше місто Хмельницький, а саме 188 округ. Де кандидат від партії Батьківщина Слов`ян Воронецький, підігрує кандидату,начебто своєму конкуренту Віктору Коліщаку, якого підтримує партія Блок Петра Порошенко. Виникає питання, чи відомо лідеру партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко про такі «ігри в патріотів» Цікаво…

 6. на президентських голосував за Порошенка, на парламентських – За Свободу і за Мельника по мажоритарці.

 7. У 192 окрузі – лікар-епідеміолог Волочиського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області Костянтин Омельчук член Народного Руху України, соратник Чорновола, смішно. Проти Гереги, смішно.

 8. Коліщак, Дзісь, а Гончара немає.

  хто такий Мовчан від БПП, хто такий Панчук?
  Мацола – це пиво, перша приватна броварня.

  • Мовчан – адвокат, йшов минулого разу від Удару, Панчук – свободівець, його на майдані поранили, лікувався за кордоном. Я б з нього віддав свій голос

   • хто всі ці люди? звідки вони? і хто по життю?
    не знаю майже нікого. чого за них голосувати?

  • Мовчан дуже класний, не говіркий, але розумний. Політик нової формації. Мацола у нас балотується не той, що пиво, то брат директора першої приватної броварні. Але то таке. Щодо Толіка Панчука справді Герой, дуже хороший хлопець, але як він, як законотворець, не знаю, писати не буду. Просто нам у парламенті потрібні не просто хороші хлопці, але й розумні, які б займалися законотворчістю

 9. вибори, вибори…

 10. Це зараз вони всі такі хороші. З цим майданом до влади йде той хто хоче. Вчора ти був ніким а тепер до влади. То що ти на Майдані щось зробив це Відміно, але давайте країною буде правити розумна частина України, молодь що вчилась! А ці всі зараз хороші бо не знают запаху грошей, зачекайте хай вони стануть нардепами, і буде що було!

 11. 187 округ Вікторія Середюк голова ГО Автомайдан. Я за неї віддам свій голос. Вона зі своєю командою щотижня резикують своїм життям допомагаючи військовим у Ато, у той час коли костюмно-кабінетні галстуки підкуповують виборців. І це жінка! Молода і смілива! Такі люди мають керувати країною…

  • повністю підтримую! Людина робить добру справу! Голосуватиму за Середюк, бо неодноразово особисто через неї (автомайдан) відправляв брату посилку у 8 полк. І розказував він мені, що волонтери з автомайдану в т.ч. і Віка Середюк ночували у їх таборі, який через пару днів зрівняли з землею(. Людина реально ризикує життям і я тільки дивуюсь, що вона жінка.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.