“Ми йдемо до Пруса і не пускаємо його на роботу”. Майданівці можуть зробити губернатора “нев’їзним” в ОДА? – ВІДЕО “Ми йдемо до Пруса і не пускаємо його на роботу”. Майданівці можуть зробити губернатора “нев’їзним” в ОДА? – ВІДЕО

Активісти хмельницької Ради “Майдан” сьогодні обговорили ситуацію довкола звільнення голови Волочиської райдержадміністрації і майданівця Аліма Міщука. Член “Майдану” Олександр Тарнорудський… Далі »

Цьогоріч на Хмельниччині оздоровлять близько 100 тисяч дітей Цьогоріч на Хмельниччині оздоровлять близько 100 тисяч дітей

Цьогоріч на Хмельниччині оздоровлять 98 тисяч 526 дітей, що становить 77,6 % всіх дітей шкільного віку. Про це сьогодні повідомила заступник голови-керівник… Далі »

Самооборона вручить “медальку” Смалю Самооборона вручить “медальку” Смалю

Громадська організація “Самооборона і контроль” планує нагородити колишнього командира Юрія Смаля. Про це в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу” сказав начальник… Далі »

При в’їзді в Кам’янець майорітиме великий Державний прапор При в’їзді в Кам’янець майорітиме великий Державний прапор

Вже близько року на найвищому флагштоку Кам’янця-Подільського відсутній прапор України. Однак тепер силами небайдужих кам’янчан в’їзд в місто з чернівецького… Далі »

Менше ніж за тиждень розпочнеться ЗНО Менше ніж за тиждень розпочнеться ЗНО

Вже 3 червня розпочнеться ЗНО. Кожен його учасник матиме право пройти тести не більше ніж з 4 предметів. Тести з… Далі »

У Пруса визначили асортимент хліба та хлібобулочних виробів, що користуються найвищим попитом в області У Пруса визначили асортимент хліба та хлібобулочних виробів, що користуються найвищим попитом в області

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус готується затвердити асортимент хліба та хлібобулочних виробів, що користуються найвищим споживчим попитом в області. Проект розпорядження розміщений на сайті… Далі »

Віктор Данилевський: “Самооборона не поспішатиме зливатися у політичну силу. Подивимося, як поведе себе партія Правий сектор” Віктор Данилевський: “Самооборона не поспішатиме зливатися у політичну силу. Подивимося, як поведе себе партія Правий сектор”

Права рука колишнього командира хмельницької Самооборони Смаля і діючий начальник Штабу Віктор Данилевський став гарантом для обрання нового керманича. На… Далі »

У Красилівському районі горіла столітня церква У Красилівському районі горіла столітня церква

У Хмельницькій області блискавка вдарила у купол церкви УПЦ МП. Про це йдеться у повідомлені прес-служби ДСНС. “О 22 год…. Далі »

Турчинов визнав Міщука нереалізованим і звільнив з голови Волочиської РДА Турчинов визнав Міщука нереалізованим і звільнив з голови Волочиської РДА

Виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов скасував своє розпорядження від 30 квітня про призначення Аліма Міщука… Далі »