У Пруса визначили асортимент хліба та хлібобулочних виробів, що користуються найвищим попитом в області

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус готується затвердити асортимент хліба та хлібобулочних виробів, що користуються найвищим споживчим попитом в області.

Проект розпорядження розміщений на сайті облдержадміністрації.

Зокрема, до асортименту ОДА потрапив хліб вагою більше 500 грамів, виготовлений з борошна, дріжджів, солі і води, з вмістом цукру і жиру не більше 2 відсотків кожного, без інших наповнювачів: з борошна пшеничного вищого ґатунку; з борошна пшеничного першого ґатунку; з суміші борошна пшеничного вищого, першого та/або другого ґатунків; з борошна житнього; з суміші борошна пшеничного та житнього.

Хліб вагою більше 500 грамів, виготовлений за простою рецептурою з  борошна, дріжджів, солі і води, без інших наповнювачів.

Батон вагою не менше 400 грамів, виготовлений з борошна, дріжджів, солі і  води, з вмістом цукру і жиру не більше 5 відсотків кожного, без інших наповнювачів: з борошна пшеничного вищого ґатунку; з борошна пшеничного першого ґатунку; з суміші борошна пшеничного вищого і першого ґатунків.

Як пояснюється в аналізі цього проекту розпорядження, його прийняття обумовлено необхідністю забезпечення функціонування механізму постачання і використання борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду, та забезпечення населення області хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А ЧОМУ ТОВАРИШ ПРУС НЕ ЦІКАВИТЬСЯ ВАРТІСТЮ ХЛІБА? АДЖЕ НА ДРУГИЙ ДЕНЬ ПІСЛЯ ОБРАННЯ ПРЕЗИДЕНТА ЦІНА ОДНОГО БУХАНЦЯ ЗРОСЛА НА 50 КОПІЙОК. МОЖЕ Б МАЙДАН НАГАДАВ ЙОМУ ПРО ЦЕ ПЕРШИМИ В ОБЛАСТІ ЦЕ ЗРОБИЛИ ВОЛОЧИСЬКІ ХЛІБОПЕКАРІ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.