“Сепаратизм” по-хмельницьки “Сепаратизм” по-хмельницьки

Відоме колишнє приміщення хмельницької комунальної Аптеки №1 стало об’єктом бурного обговорення для громадськості, влади та міліції. Раніше спустіле приміщення площею… Далі »

Дороги Хмельницької області одні з найпідступніших – “Укравтодор” Дороги Хмельницької області одні з найпідступніших – “Укравтодор”

“Укравтодор” оприлюднив список областей, де найпроблемніші дороги. Сюди потрапили Миколаївська, Волонська, Львівська, Хнрсонська і Хмельницька області. Про це заявив начальник… Далі »

Депутати Хмельницької міськради закликали виборців не голосувати за одного з кандидатів у президенти Депутати Хмельницької міськради закликали виборців не голосувати за одного з кандидатів у президенти

Депутати Хмельницької міської ради прийняли звернення до громади міста із закликом не голосувати за одного з кандидатів у президенти. “За” проголосували… Далі »

“Правий сектор” + Гордійчук = люстрація? – ФОТО, ВІДЕО “Правий сектор” + Гордійчук = люстрація? – ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні представники «Правого сектору» і «Самооборони» Кам’янця-Подільського перекрили виїзд з міста біля моста «Лань, що біжить»(дорога на Чернівці). На 9… Далі »

Автомайданівці “прихватизували” будівлю у центрі Хмельницького Автомайданівці “прихватизували” будівлю у центрі Хмельницького

Громадська організація “Автомайдан-Хмельницький” без згоди міськвиконкому оселилася у будівлі на вулиці Кам’янецькій, 38 у Хмельницькому. Про це пише газета “Поділля”…. Далі »

На одного з соратників Ядухи складено адмініпротокол по корупції На одного з соратників Ядухи складено адмініпротокол по корупції

На колишнє керівництво департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації правоохоронці склали адмініпротокол щодо корупційного зловживання. Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, екс-посадовця… Далі »

Хмельницький “Спецкомунтранс” закупив 144 контейнери для сміття Хмельницький “Спецкомунтранс” закупив 144 контейнери для сміття

Хмельницьке комунальне підприємство “Спецкомунтранс” за результатами тендера 8 травня уклало угоду з фізичною особою-підприємець Володимиром Бацуцою на закупівлю 144 контейнери для… Далі »

Міста Хмельниччини продовжують розфарбовувати у національні кольори – ФОТО Міста Хмельниччини продовжують розфарбовувати у національні кольори – ФОТО

Вказівники міст Хмельниччини продовжують розфарбовувати у національні кольори. Як повідомляє Хмельницька обласна організація «Батьківщина молода», наразі пофарбовані вказівники міст Хмельницький,… Далі »