Автомайданівці “прихватизували” будівлю у центрі Хмельницького

Громадська організація “Автомайдан-Хмельницький” без згоди міськвиконкому оселилася у будівлі на вулиці Кам’янецькій, 38 у Хмельницькому.

Про це пише газета “Поділля”.

Мова йде про сотні квадратних метрів, де колись була перша міська аптека (по сусідству з банком “ВТБ”).

“Приміщення комунальної власності доводять до такого стану, щоб воно знецінилося. Перед тим, як його продати чи віддати в оренду, оцінюють майно. А що тут оцінювати? Все розвалено. Орендар зробить ремонт, а ці гроші йому спишуть за рахунок орендної плати. Схема всім відома”, – заявила голова ГО “Автомайдан-Хмельницький” Вікторія Середюк.

“Ми вирішили, оскільки це майно всієї громади, то самі будемо ним розпоряджатися. Створимо тут приймальну громади міста, щоб допомагати хмельничанам вирішувати їхні проблеми. Ніякої комерції чи політики не буде”, – сказав уповноважений з комунального майна Хмельницької територіальної громади Григорій Дерев’янчук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Хто такий уповноважений з комунального майна Хмельницької територіальної громади Григорій Дерев’янчук? Хто його уповноважував?

 2. Закон для цих неучів і ледацюг неписаний, так було і є!

 3. Хмельницький Автомайдан- зрадив ідеали Революції , Анархісти підігрують Росії. Всім порядним Автомайданівцям порада- кидайте цих неадекватів.

 4. В который раз “шариковы” и “швондеры” показали свои рыла!

 5. Ну клас, чоловік придумав собі посаду”уповноважений з комунального майна” жах, коли бардак в країні закінчиться? Коли цих уповновадених та інших балаболів притягнуть до відповідальності? Я впевнений що цей уповноважений навіть закону про Комунальне та державне майно в очі не бачив, ганьба всім нам що дожилися до такого позору.

  • Нас подводят к тому, что началась “махновщина” в стране, этих незрелых, полезных идиотов, используют. Ребята своими действиями, составляют общую картину абсурда и махновщины-атаманщины. И пускай даже не сомневаются что кто то на самом верху из кукловодов потирает руки и готовит пакости согласно сценарию

 6. Что победителей не судят? А куда смотрят власти, или что дозволено юпитеру…

 7. Всё идёт по плану.Никогда бы не подумал,что буду жить во времена большой смуты.История повторяется как витки молекулы ДНК.Всё хорошее приходит только через большие муки и страдания.

 8. А у капличці де живе Порошенко, є ікони з його зображенням!!! Ще один святий.

 9. а де міліція до тих уголовників шо крадуть майно і притворяюця чесними дурниками?

 10. Сподіваюсь, що Юля прибере цей безлад..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.