На Хмельниччині під час виборів зафіксовано три незначних адмінправопорушення – міліція На Хмельниччині під час виборів зафіксовано три незначних адмінправопорушення – міліція

Усі виборчі дільниці Хмельниччини завершили свою роботу вчасно. Голосування пройшло без грубих порушень громадського порядку. Про це повідомляє сектор зв’язків з… Далі »

ТВО №193: явка на виборах Президента склала 67% ТВО №193: явка на виборах Президента склала 67%

В 193 виборчому окрузі (центр – Кам’янець-Подільський) волевиявлення українців пройшло без істотних порушень. Всі дільниці були закриті вчасно і без… Далі »

Хмельниччина: голосування на дільницях проходить не без курйозів – Опора Хмельниччина: голосування на дільницях проходить не без курйозів – Опора

На дільниці № 680225 у селі Лісогірка Городоцького району один літній виборець, отримавши список кандидатів для голосування, вийшов із кабіни… Далі »

ТВО №193: станом на 15:00 явка склала 47% ТВО №193: станом на 15:00 явка склала 47%

В 193 виборчому окрузі (центр – Кам’янець-Подільський) виборчий процес проходить без істотних порушень. Про це повідомляє як кореспондент НГП, так… Далі »

Симчишин: на Хмельниччині вихідцям з Криму створені всі умови для волевиявлення на виборах Симчишин: на Хмельниччині вихідцям з Криму створені всі умови для волевиявлення на виборах

На Хмельниччині вихідцям з Криму створені всі умови для волевиявлення на позачергових президентських виборах України. Про це НГП повідомив перший… Далі »

У Нетішині проголосувало понад 50% виборців – кандидат у мери У Нетішині проголосувало понад 50% виборців – кандидат у мери

На 13.30 на позачергових виборах міського голови Нетішина проголосувало понад 50% виборців. Про це НГП повідомив кандидат у мери і діючий… Далі »

На Хмельниччині спостерігачі фіксують випадки некоректної роботи держреєстру – облКВУ На Хмельниччині спостерігачі фіксують випадки некоректної роботи держреєстру – облКВУ

Спостерігачі обласного осередку Комітету виборців України фіксують випадки некоректної роботи держреєстру виборців. Про це НГП повідомив керівник осередку Юрій Ануфрієв. За його… Далі »

Хмельницький: на дільницях виборці показують високий громадянський обов’язок – ВІДЕО, ФОТО Хмельницький: на дільницях виборці показують високий громадянський обов’язок – ВІДЕО, ФОТО

На хмельницькій виборчій дільниці №493 (десята школа) спостерігається велика кількість виборців. Як повідомили НГП члени комісії, одні з перших голосувальників… Далі »

На Хмельниччині на 11.30 явка склала близько 20% виборців На Хмельниччині на 11.30 явка склала близько 20% виборців

За попередніми даними спостерігачів явка на вибори в Хмельницькій області станом на 11.30 склала близько 20 %. На деяких дільницях… Далі »

На дільницях Нетішина відсутня наглядна агітація про кандидатів на мерство На дільницях Нетішина відсутня наглядна агітація про кандидатів на мерство

На виборчих дільницях Нетішина відсутня наглядна агітація про кандидатів на посаду міського голови. Про це НГП повідомив керівник обласного осередку Комітету… Далі »

Міліція виставила на виборчі дільниці області близько 1700 правоохоронців Міліція виставила на виборчі дільниці області близько 1700 правоохоронців

У День виборів громадський порядок на дільницях Хмельницької області охороняють майже 1700 правоохоронців. Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України… Далі »

У чотирьох районах Хмельниччини перебувають міжнародні спостерігачі – ОДА У чотирьох районах Хмельниччини перебувають міжнародні спостерігачі – ОДА

У чотирьох районах Хмельниччини працюють міжнародні спостерігачі. Про це на “Фейсбук” написав перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин. “У… Далі »

На Хмельниччині відкрилися всі виборчі дільниці – облКВУ (ФОТО) На Хмельниччині відкрилися всі виборчі дільниці – облКВУ (ФОТО)

На 8 ранку на Хмельниччині відкрилися всі виборчі дільниці. Про це НГП повідомив керівник обласного осередку Комітету виборців України Юрій… Далі »