ТВО №193: станом на 15:00 явка склала 47%

В 193 виборчому окрузі (центр – Кам’янець-Подільський) виборчий процес проходить без істотних порушень. Про це повідомляє як кореспондент НГП, так і окружна виборча комісія.

Наразі черг на дільницях немає, однак активність виборців висока. Багато людей приходять в національному одязі та з прапорцями України.

12

Станом на 15:00 в 193 територіальному виборчому окрузі явка склала 47, 22%. Про це НГП повідомила заступник голови ОВК Євгена Пономар. Зокрема в Кам’янці-Подільському проголосувало 43,34% (31 тис. 786 осіб), в К-П районі 48, 59% (27тис. 899 осіб). Найбільше виборців проголосувало в чемеровецькому районі – 53, 32% (18, 062 особи).

IMG_26

Наразі в Кам’янці-Подільському окрім місцевих спостерігачів за виборчим процесом слідкують представники Міжнародних місій ОБСЄ та ENEMO. Істотних порушень вони не зафіксували.

Не обійшлося в Кам’янці і без “зелених чоловічків”. Мова йде про громадське формування “Міська варта”. Її представники були помічені на 4 виборчих дільницях, як спостерігачі, хоча відповідних документів у них не було. Єдине, що вони показали – посвідчення члена громадського формування. Дехто з них був у військовій уніформі. Після розголосу цієї інформації від спостерігачів Тягнибока, “Міська варта” покинула дільниці. Коментар з цього приводу в членів даного формування взяти не вдалося. Телефон їхньої прес-служби не відповідає.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.