Хмельницький: на дільницях виборці показують високий громадянський обов’язок – ВІДЕО, ФОТО

На хмельницькій виборчій дільниці №493 (десята школа) спостерігається велика кількість виборців. Як повідомили НГП члени комісії, одні з перших голосувальників чекали початку офіційного відкриття дільниці ще з 7.30 ранку.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“Люди приходять на дільницю напливами. Можемо констатувати, що цього року явка виборців буде високою”, – зазначили вони.

На 13.00 секретар комісії Віктор Токарчук оголосив, що проголосувало 755 виборців із 2171-го.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Голосував на цій дільниці й колишній начальник обласної міліції Сергій Шутяк із сім’ю. Він сподівається, що після виборів країні вдасться перегорнути сторінку.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“Ми повинні перегорнути разом сторінку і дуже хочеться, коли ця сторінка ляже, щоб вона знов не стала чорною”, – сказав він.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Шутяк прогнозує високу явку виборців на позачергових президентських виборах України.

[NDJSvL9Jf8I]

Депутат Хмельницької міської ради від ВО “Батьківщина” і спостерігач Віктор Байдич вважає, що вибори принесуть кращі зміни.

“Нам необхідно обрати керівника країни, який зуміє подолати внутрішні суперечки, зупинити конфлікт на Сході країни. Найголовніше – люди повинні мати впевненість у завтрішньому дні, стабільність”, – сказав він.

[8yg4upPUQ6Q]

Байдич додав, що у Хмельницькому не бачив суттєвих порушень на президентських виборах.

“Станом на дванадцяту годину на виборчій дільниці, що в знаходиться в театрі Старицького не змогли проголосувати лише шестеро осіб, – заявила голова виборчої комісії № 681488 Ольга Журнківська. – Але це проблема не нашої дільниці, а кожного окремого виборця. Ще до виборів вони зобов’язані перевірити свою наявність у списках”.

P_20140525_122628

Черги на цій виборчій дільниці незначні та швидко зникають.

Що не скажеш про виборчу дільницю, що знаходиться в Будинку культури на вул. Проскурівський 43. Вже о 13 годині в приміщенні було мало повітря та стояли значні черги.

P_20140525_130045

“Проблема у тому, що на такий великий район як центр та значну кількість виборців ми маємо лише 13 спостерігачів. До того ж центральний район – це переважно немолоді люди, і дуже прикро, коли в черзі стоять по 10 бабусь“, – розповідає секретар ДВК Ірина Джуринська.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Хмельничани найкращі!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.