На дільницях Нетішина відсутня наглядна агітація про кандидатів на мерство

На виборчих дільницях Нетішина відсутня наглядна агітація про кандидатів на посаду міського голови.

Про це НГП повідомив керівник обласного осередку Комітету виборців України Юрій Ануфрієв.

“За аналогією президентських виборів на позачергових виборах міського голови Нетішина у день голосування на виборчих дільницях має бути розміщена загальна інформація про кандидатів на посаду мера. Такої інформації, на жаль, немає. Це недоопрацювання окружної виборчої комісії та ДВК”, – зазначив він.

Ануфрієв зауважив, що на 10 ранку явка виборців у Нетішині становила 10%.

У коментарі кореспонденту НГП кандидат на посаду міського голови Нетішина Ольга Омельчук повідомила, що представники кандидатів Олександра Супрунюка (самовисуванець) і Олександра Марчука (ВО “Свобода”) самочинно розмістили інформацію про своїх кандидатів у приміщенні окремих ДВК.

Як відомо, на позачергові вибори міського голови Нетішина, які відбуваються сьогодні, зареєструвалося 12 кандидатів.

На вибори йдуть Павло Скакун (колишній в.о. першого заступника міського голови і екс-позаштатний радник губернатора), Олександр СитникАнатолій Войтко (голова ГО “З’єднання борців за справедливість”), Ольга Омельчук (“скинутий” міський голова Нетішина), Олександр ШевчукОлександр Супрунюк (автомайданівець, очолює ГО “Край”), Марія Моцик (колишня очільниця міського відділу освіти і науки), Іван Михасик(нині керує культурою Нетішина), Володимир Соснов (депутат міської ради), Марія Самохіна (працівниця держказначейства), Світлана Омельчук (домогосподарка, очевидний “клон” колишного міського голови), Олександр Марчук (діючий секретар міської ради, висуванець ВО “Свобода”).

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Пані Омельчук нагло бреше кореспонденту НГП. Лише на деяких виборчих дільницях були розміщені фотографії кандидата О.Марчука. Але до початку голосування і ці портрети були зняті.

  2. петро, брешете ви! агітація була розміщена щонайменше в половині дільниць і на 9:00 ранку ще там залишалась. і доказом тому є складені протоколи спостерігачів. голосування розпочалось о 8 ранку доречі. агітацію знімали примусово з вказівки твк

  3. то була відсутня наглядна агітація і тому це погано, чи була присутня (не всіх) і тому це погано?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.