Цьогоріч на Хмельниччині оздоровлять близько 100 тисяч дітей

Цьогоріч на Хмельниччині оздоровлять 98 тисяч 526 дітей, що становить 77,6 % всіх дітей шкільного віку.

Про це сьогодні повідомила заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Леся Стебло на нараді з освітянами.

Оздоровча кампанія-2014 передбачає бюджет на 2 млн більший ніж минулорічний – 36 млн гривень. З них 5 млн 588 тис грн виділить обласний бюджет, з місцевих бюджетів районів та міст обласного значення надійде 6 млн 556 тис грн, залучені кошти – 14 млн 412 тис грн. Кошти фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності становитимуть 10 млн (у минулому році це було 6 млн грн).

Сироти та діти, позбавлені батьківського піклування зможуть відвідати табори всі без виключення.

Також влітку функціонуватимуть 12 позаміських оздоровчих дитячих табори, з них 9 освітянських. Ще в області буде організовано 700 таборів з денним перебуванням.

Крім цього, нинішнього року позиція Міністерства освіти змінилась щодо пришкільних таборів. Тепер вони не є обов’язковими і будуть відкриватись лише у тих школах, де можна належним чином організувати дозвілля і харчування дітей.

“Пришкільні табори необхідні для того щоб полегшити батькам догляд за дітьми. Буває важко поєднувати роботу та догляд за дітьми влітку. Особливо це стосується молодших класів. Завдяки цим таборам і діти зайняті, і батьки спокійні”, – зауважила Л.Стебло.

За даними відділів управління освіти, у денних таборах області перебуватиме понад 65 тисяч дітей шкільного віку, що більше половини від їхньої загальної кількості.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Сьогодні чув – літом буде табір, фінансування за рахунок батьків. Навіщо нам такий?

 2. А шо, 100000 хмельницких детей больные? Дебилы заканчивайте совковую пропаганду.

 3. сидить Стебло з Очеретянком (Удар з регіоналом) і воркують як голуби. Дожилися. Жахливо це все.

  • це жах, Стебло все читає слово слово, вчителі іронічно посміхаються. пародія на владу.

 4. Як можна говорити про кількість тих, хто буде оздоровлений, коли жоден батько не написав заяви? Це брехня, наслідком якої є примусове заганяння (інакше й не назвеш цього процесу) дітей в так звані табори. Дожилися: уже й відпочиваємо за вказівкою. А може, варто було б раніше запитати, хто в той “табір” хоче, а тоді рапортувати, скільки буде “оздоровлено”? Має ж бути здоровий глузд хоч у когось! А ще кажуть, що у бюджеті грошей немає.

 5. Всім коментаторам теми:
  ніхто ніколи не догодив!!! тим більше – українцю! в т.ч. мені! Перш ніж коментувати – прочитай “Буквар” – Закон України (2008 року) “Про оздоровлення та відпочинок дітей”. Взаєш різницю і будеш ЗНАТИ, чим відрізняється оздоровлення

 6. продовження попереднього коментаря. …від відпочинку, оздоровлення від санаторно-курортного лікування (для хворих дітей). В яких таборах і санаторіях мають діти оздоровлюватись (лікуватись) здорові та хворі діти. Щодо 100 тисяч хворих дітей, то таких – набагато більше! І ні Прус, ні Стебло в цьому не винні. Ви вже просто дістали цих людей! В цьому вина екології, батьків із своїми “здоровими” генами та здоровим способом життя, ну і звичайно медиків.
  І ще! Якщо я не бажаю щоб моя дитина їхала на оздоровлення в табір навіть за державні кошти (часткова оплата), мене ніхто не заставить!
  Вибір забатьками – чи за кордон за штуку баксів, чи у бабулі у селі. Ні в одній Європейській країні такого обов’язку немає.
  Батьки народжують дітей для себе – значить мають дати раду у всьому!!!
  Оттакий фіг Вам!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.