Прус про оздоровчу кампанію попередників: губи підмалювали і завозили дітей

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус вважає, що після оздоровчої кампанія школярів, має розпочатися суттєвий етап підготовки дитячих таборів до нового сезону.

Таку думку він висловив журналістам під час звіту за 100 днів роботи на посаді очільника області.

“Я відвідав дитячий табір у селі Калинівка Старокостянтинівського району, де тільки попередніми роками білили стіни. Як кажуть, губи підмалювали і завезли дітей. Цього ж року під керівництвом голови РДА зібрали актив та відремонтували водопровід, замінили вікна. На мою думку, у питанні оздоровлення дітей необхідно переходити від кількості до якості”, – заявив губернатор.

Прус зауважив, що завдяки реакції обласної комісії усунені проблеми на оздоровчому таборі “Дністровська чайка” (Кам’янець-Подільський район).

“Зі своїми заступниками я домовився: без попередження заїжджаєте у дитячі табори, дивитеся, в яких умовах вони проживають. Таким чином переходимо на новий стиль роботи”, – сказав голова ОДА.

Нагадаємо, що на Хмельниччині у 2014 році планується забезпечити оздоровленням та відпочинком 114 тис. дітей шкільного віку або понад 93% від загальної їх чисельності.

Довідка НГП. У 2013 році на Хмельниччині оздоровилося понад 116 тисяч дітей. У загальноукраїнському рейтингу Хмельницька область за цим показником посіла третє місце.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. без попередження заїдьте у дитячий табор, подивитеся, в яких умовах вони проживають.Мама-мія-кенгурду!

  2. А чого ж досі головний попередник від освіти на роботі.

  3. То коли вже ж знімуть начальника обласної освіти.Мабуть ніколи

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.