На Хмельниччині у 2014 році планується оздоровити 114 тис. дітей шкільного віку

На Хмельниччині у 2014 році планується забезпечити оздоровленням та відпочинком 114 тис. дітей шкільного віку або понад 93% від загальної їх чисельності.

Про це сьогодні повідомив директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Віктор Очеретянко на засіданні колегії облдержадміністрації.

Він зазначив, що обласна влада запланувала забезпечити оздоровленням усіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 75% – дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей; 75% – дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; 45% – дітей-інвалідів, 12% – талановитих і обдарованих дітей.

Разом з тим, посадовець зауважив, що залишається невирішеним питання щодо оздоровлення дітей пільгових категорій з особливим потребами – жоден оздоровчий заклад області не має належних умов для оздоровлення та відпочинку дітей цієї категорії.

Крім цього, у 2014 році з обласного бюджету передбачено виділення 3,5 млн. грн. на оздоровлення дітей, позабюджетних коштів буде залучено на суму 14,5 млн. грн. Також Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності запланував на оздоровлення  10 млн. грн.

Довідка НГП. У 2013 році на Хмельниччині оздоровилося понад 116 тисяч дітей. У загальноукраїнському рейтингу Хмельницька область за цим показником посіла третє місце.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.