Майдан відмовляється пускати до Хмельницької ОДА губернатора і його заступників – ФОТО Майдан відмовляється пускати до Хмельницької ОДА губернатора і його заступників – ФОТО

Майдан відмовляється пускати до на робочі місця до Хмельницької облдержадміністрації губернатора Василя Ядуху і його заступників. Про це сьогодні журналістам… Далі »

Народна рада Хмельниччини бере під юридичний захист активістів, яким “шиють” кримінал Народна рада Хмельниччини бере під юридичний захист активістів, яким “шиють” кримінал

Народна рада Хмельниччини готова надати юридичний супровід активістам, проти яких правоохоронні органи відривають кримінальні справи. Про це сьогодні журналістам повідомив… Далі »

Мітингувальники готові брати в облогу РДА Хмельниччини – свободівець Мітингувальники готові брати в облогу РДА Хмельниччини – свободівець

Народний депутат України від ВО “Свобода” і голова виконкому Хмельницької обласної Народної Ради Ігор Сабій заявив, що мітингувальники готові брати… Далі »

Добудовувати енергоблоки ХАЕС почнуть тільки після експертизи? Добудовувати енергоблоки ХАЕС почнуть тільки після експертизи?

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська запропонувала провести державну екологічну експертизу будівництва енергоблоків №3 і №4 Хмельницької атомної… Далі »

Провладне ЗМІ Хмельниччини першу шпальту віддало для привітань з Днем народження губернатора – ФОТО Провладне ЗМІ Хмельниччини першу шпальту віддало для привітань з Днем народження губернатора – ФОТО

Газета Хмельницької обласної ради і облдержадміністрації “Подільські вісті” присвятила передовицю вітанням з нагоди 50-річного ювілею губернатора Василя Ядухи. Пана Ядуху… Далі »

Голова Волочиської РДА зізнався, що на займаній посаді працює не за гроші Голова Волочиської РДА зізнався, що на займаній посаді працює не за гроші

Голова Волочиської райдержадміністрації Ігор Добжанський зізнався, що на займаній посаді працює не за гроші. Про це він сказав “Незалежному громадському… Далі »

На Хмельниччині створено Народну Раду і виконком На Хмельниччині створено Народну Раду і виконком

На хмельницькому Євромайдані 24 січня було оголошено про створення Народної Ради Хмельницької області. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької обласної організації… Далі »

Хмельницька ОДА працює у нормальному режимі Хмельницька ОДА працює у нормальному режимі

Сьогодні Хмельницька облдержадміністрація працює у нормальному режимі. Про це НГП повідомила прес-секретар губернатора Ольга Долінська. “Люди вийшли на роботу. У… Далі »

Подарунки до дня народження Подарунки до дня народження

Свій піввіковий ювілей Василь Ядуха, голова Хмельницької обласної державної адміністрації, відзначає 25 січня. Про це, можливо, мало хто б і… Далі »

Хмельницька область увійшла у вісімку регіонів, на які поширився протест – Інфографіка Хмельницька область увійшла у вісімку регіонів, на які поширився протест – Інфографіка

Станом на 25 січня мітингувальники захопили держадміністрації у 8 областях, пише “Українська правда”. Зокрема, територія протесту за цей час поширилася… Далі »