У Нетішині пограбували колядників У Нетішині пограбували колядників

У Нетішині 7 січня близько шостої години вечора 23-річний чоловік пограбував колядників. Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області,… Далі »

Сабій каже, що має діалог з Дерикотом і знає про проблеми області Сабій каже, що має діалог з Дерикотом і знає про проблеми області

Народний депутат України від ВО “Свобода” (189 виборчий округ) Ігор Сабій спростував інформацію голови Хмельницької облради Миколи Дерикота про те,… Далі »

У справі Червонюка з’явилися “цікаві” свідки У справі Червонюка з’явилися “цікаві” свідки

Хмельницький міськрайонний суд 8 січня продовжив розгляд кримінального провадження у справі 19-річного Дмитра Червонюка, який створив ДТП з летальним випадком…. Далі »

Так жити далі не хочу! Так жити далі не хочу!

Страйк –  це колективне припинення  роботи працівниками (невихід на роботу, невиконання своїх трудових обов’язків, на робочому місці) установи, організації, підприємства,… Далі »

На Хмельниччині працівники ДАІ намагалися в активістів Євромайдану відібрати водійські посвідчення (Документи) На Хмельниччині працівники ДАІ намагалися в активістів Євромайдану відібрати водійські посвідчення (Документи)

На Хмельниччині працівники ДАІ намагалися в активістів Євромайдану відібрати водійські посвідчення за надуманими фактами. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив… Далі »

На I квартал 2014 року витрати обласного бюджету становитимуть 693 млн. грн – ОДА На I квартал 2014 року витрати обласного бюджету становитимуть 693 млн. грн – ОДА

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха підписав розпорядження про витрати обласного бюджету на І квартал 2014 року, оскільки бюджет на цей рік… Далі »

Дерикот констатує про низький рівень комунікації нардепів-мажоритарників з областю Дерикот констатує про низький рівень комунікації нардепів-мажоритарників з областю

Голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот констатує про низький рівень комунікації народних депутатів-мажоритарників з областю, де їх обрано до Верховної… Далі »