Новий поворот у справі Червонюка – загиблий пішохід Крушельницький порушив правила дорожнього руху? Новий поворот у справі Червонюка – загиблий пішохід Крушельницький порушив правила дорожнього руху?

Хмельницький міськрайонний суд 10 січня продовжив розгляд кримінального провадження у справі 19-річного Дмитра Червонюка, який у серпні 2013 року створив… Далі »

Добудовувати енергоблоки Хмельницької АЕС будуть за кредитні гроші Росії Добудовувати енергоблоки Хмельницької АЕС будуть за кредитні гроші Росії

Комерційні банки Російської Федерації можуть надати Україні близько 6 млрд. дол. на розвиток атомної енергетики. Відповідна домовленість була досягнута під… Далі »

У грудні інфляція становила 0,3% – облстат У грудні інфляція становила 0,3% – облстат

На Хмельниччині у грудні 2013 року інфляція порівняно з листопадом становила 0,3%. Про це повідомляє Головне управління статистики в області…. Далі »

На Хмельниччині 73% посівів озимих зернових знаходиться у доброму стані На Хмельниччині 73% посівів озимих зернових знаходиться у доброму стані

На 27 грудня минулого року у Хмельницькій області 73% посівів озимих зернових знаходиться у доброму стані. Про це НГП повідомила… Далі »