Добудовувати енергоблоки Хмельницької АЕС будуть за кредитні гроші Росії

Комерційні банки Російської Федерації можуть надати Україні близько 6 млрд. дол. на розвиток атомної енергетики. Відповідна домовленість була досягнута під час засідання українсько-російської міждержавної комісії.

Про це заявив урядовий уповноважений з питань співробітництва з РФ, державами-учасниками СНД, ЄЕК та іншими регіональними об’єднаннями Валерій Мунтіян, пише Gazeta.ua.

“Комісія дала доручення урядам двох країн вжити невідкладних заходів, які будуть сприяти зростанню обсягів інвестицій в 2014 році. І одна з основних галузей – ядерна енергетика. Зокрема, пропонується продовжити заходи з організації в Україні виробництва ядерного палива для реакторів ВВР-1000, також підготувати пропозиції щодо спорудження 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС”, – цитує слова Мунтіяна прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Нагадаємо, наприкінці минулого року РФ викупила українських єврооблігацій на 3 млрд. дол. ЦЬого року, згідно з досягнутими на зустрічі президентів у Москві домовленостями, має бути викуплено ще на 12 млрд. дол.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.