У школах і дитсадках Хмельницького району скасовано заняття У школах і дитсадках Хмельницького району скасовано заняття

На 31 січня через різке похолодання школи і дитсадки Хмельницького району скасували заняття. Про це НГП повідомив директор департаменту освіти… Далі »

Правоохоронці викрили сільського голову, яка змусила працювати бюджет на благо власної родини Правоохоронці викрили сільського голову, яка змусила працювати бюджет на благо власної родини

Працівники відділу по боротьбі з корупцією Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області викрили 41-річну сільського… Далі »

На Хмельниччині у 2014 році планується оздоровити 114 тис. дітей шкільного віку На Хмельниччині у 2014 році планується оздоровити 114 тис. дітей шкільного віку

На Хмельниччині у 2014 році планується забезпечити оздоровленням та відпочинком 114 тис. дітей шкільного віку або понад 93% від загальної… Далі »

Євромайдан розшукує зниклого активіста з Хмельниччини Євромайдан розшукує зниклого активіста з Хмельниччини

Інтернет-спільнота “Євромайдан SOS” опублікувало оновлений список активістів, зв’язок з якими пропав після 16 січня. Про це повідомляє на сторінці спільноти… Далі »

Мельник скликає бюджетну сесію на 3 лютого Мельник скликає бюджетну сесію на 3 лютого

Позачергова сесія Хмельницької міської ради відбудеться 3 лютого. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Мельник, повідомляє прес-служба міськради. На порядок… Далі »

Ядуха вимагає у керівництва Дунаєвецького району перенести шкідливе виробництво за межі населеного пункту Ядуха вимагає у керівництва Дунаєвецького району перенести шкідливе виробництво за межі населеного пункту

Голова Хмельницької Василь Ядуха вимагає у керівництва Дунаєвецького району Юрія Кучерявого перенести шкідливе виробництво теплоізоляційних плит (ТОВ “Центр інноваційно-будівельних технологій”,… Далі »

За рік заборгованість із заробітної плати на Хмельниччині скоротилася на третину За рік заборгованість із заробітної плати на Хмельниччині скоротилася на третину

На 1 січня 2014р. заборгованість із виплати заробітної плати у Хмельницькій області становила 9,9 млн.грн., що на 33% менше порівняно… Далі »

У Хмельницькому плануються масові політичні репресії? У Хмельницькому плануються масові політичні репресії?

За інформацією прес-служби обласної “Свободи”, в Хмельницькому планується відкриття кримінального провадження за фактом масових заворушень та арешти і затримання активістів… Далі »