Ядуха вимагає у керівництва Дунаєвецького району перенести шкідливе виробництво за межі населеного пункту

Голова Хмельницької Василь Ядуха вимагає у керівництва Дунаєвецького району Юрія Кучерявого перенести шкідливе виробництво теплоізоляційних плит (ТОВ “Центр інноваційно-будівельних технологій”, Дунаївці) за межі населеного пункту.

Про це сьогодні він заявив на колегії облдержадміністрації.

“Щоб люди не оббивали пороги, потрібно віднайти можливість і запропонувати цьому підприємству інше місце для ведення господарської діяльності і перенести виробництво. А правохоронці Хмельниччини зобов’язані виробити механізм у відстоюванні інтересів людей і забезпечити виконання рішення суду”, – наголосив губернатор.

“Органи виконавчої влади не надали жодного документа, який дозволяє підприємству (ТОВ “Центр інноваційно-будівельних технологій” – НГП) працювати. Я не знаю, хто кого кришує, але прошу правоохоронців стати на захист дунаєвчан”, – заявив Ядуха.

Як відомо, Вищий адмінстративний суд України 11 квітня 2013 року залишив без змін постанову Окружного адмінсуду Києва від 8 червня 2011 року про тимчасову заборону господарської діяльності з виробництва теплоізоляційних плит з екструдованого пінолістирилу ТОВ “Центр інноваційно-будівельних технологій”.

За інформацією голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України Ірини Сех, господарська діяльність “Центру інноваційно-будівельних технологій” здійснюється з порушенням чинного законодавства. Зокрема, не виконуються рішення судових та контролюючих органів щодо призупинення виробництва теплоізоляційних плит; екологічні інспектори не допускаються на територію підприємства для перевірок; територіальне управління Держгірпромнагляду виявило низку фактів порушення актів охорони праці.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.