Ярмолинчанин підпільно виготовляв сир “Моцарелла”

Працівники сектору ветеринарної міліції УМВС України в Хмельницькі області спільно з податківцями та працівниками управління ветеринарної медицини Ярмолинецького району виявили молокопереробний цех в приміщенні їдальні колишньої ферми.

Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області, підприємець здійснював закупівлю молока у селян та без проведення санітарних експертиз переробляв його на сир “Моцареллу”.

Під час перевірки виробничий процес не здійснювався, сировини та готової продукції у цеху не було. Натомість, виявлені два бідони сироватки, загальною вагою 80 кг свідчили, що процес виготовлення сиру уже відбувся.

Правда, як стверджували працівники, що проводили ремонтні роботи у цеху, сирний продукт виготовлявся без мети збуту, а для надання зразків на моніторингове дослідження.

Наразі діяльність підприємства призупинено, порушника притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог»

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.