АМКУ дозволив «Сварог Вест Груп» придбати три сільгоспкомпанії у Хмельницькій та Дніпропетровській областях АМКУ дозволив «Сварог Вест Груп» придбати три сільгоспкомпанії у Хмельницькій та Дніпропетровській областях

Антимонопольний комітет України дав дозвіл підприємству «Лотівка Еліт», що входить до складу агрохолдингу «Сварог Вест Груп», на придбання контрольного пакету… Далі »

Референдум: інструмент демократії чи “голобля” в руках влади? Референдум: інструмент демократії чи “голобля” в руках влади?

Держави, які після десятиліть диктаторського правління успішно стали на шлях демократії, не дозволяють собі використовувати такий важливий інструмент здійснення реального… Далі »

У 2013 році влада запланувала газифікацію 175 населених пунктів У 2013 році влада запланувала газифікацію 175 населених пунктів

У 2013 році обласна влада запланувала газифікацію 175 населених пунктів. Як повідомляє прес-служба Хмельницької облдержадміністрації, сьогодні в області підлягає газифікації 1328… Далі »

Учитель і “скромний учень” Учитель і “скромний учень”

Кривавий Сталін не міг постати із тихого, звичайного Сталіна. Тирана виліпила Система і влада. І перший камінь у підмурівок ГРІХОПАДІННЯ… Далі »

На Хмельниччині іноземці наздоганяють українців по усиновленню дітей На Хмельниччині іноземці наздоганяють українців по усиновленню дітей

У 2012 році на Хмельниччині іноземні громадяни усиновили 39 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (у 2011р. – 17 дітей). Такі дані… Далі »

Фірма Лабазюка вкотре виборола дорожній тендер. Тепер – на 9,5 млн. грн Фірма Лабазюка вкотре виборола дорожній тендер. Тепер – на 9,5 млн. грн

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендера уклала договір з ПП “Аграрна компанія 2004” на експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного… Далі »