АМКУ дозволив «Сварог Вест Груп» придбати три сільгоспкомпанії у Хмельницькій та Дніпропетровській областях

Антимонопольний комітет України дав дозвіл підприємству «Лотівка Еліт», що входить до складу агрохолдингу «Сварог Вест Груп», на придбання контрольного пакету акцій в аграрних підприємствах «СК Ікопоть» і «Добробут» у Хмельницькій області, а також компанії «АМГ Агрохолдинг», розташованої в Дніпропетровській області, йдеться в повідомленні АМКУ.

Згідно з повідомленням, після придбання «Лотівка Еліт» отримає більше 50% голосів у вищому органі управління цих підприємств.

Довідка НГП. Корпорація «Сварог Вест Груп» – аграрна компанія, що здійснює діяльність у Хмельницькій та Чернівецькій областях. Корпорація створена в 2003 році. Основні напрямки діяльності: рослинництво, тваринництво, садівництво та овочівництво, а також зберігання продукції і сучасні МТС.

«АМГ Агрохолдинг» є частиною аграрного бізнесу в рамках ТОВ «АМ Груп», холдингової структури з головним офісом в м. Дніпропетровську. В управлінні компанії знаходяться кілька великих господарств загальною площею оброблюваних земель близько 25 тис. га. Основні види діяльності – рослинництво, овочівництво, тваринництво та послуги елеватора.

«СК Ікопоть» і «Добробут» займаються переважно рослинницьким бізнесом.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.