Великодня “свиня” для опозиції – ВІДЕО Великодня “свиня” для опозиції – ВІДЕО

Для православної частини українців Воскресіння Христа (свято Великдень) носить символічний характер. У ці дні віряни намагаються один одному прощати гріхи,… Далі »

Губернатор Хмельниччини розповів ветеранам, як про них дбає Янукович – ВІДЕО Губернатор Хмельниччини розповів ветеранам, як про них дбає Янукович – ВІДЕО

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха заявив, що Президент Віктор Янукович по особливому ставиться доветеранів війни та приділяє увагу їхньому соціальному… Далі »

День Перемоги у Хмельницькому: марш ветеранів під політичні прапори – Фоторепортаж День Перемоги у Хмельницькому: марш ветеранів під політичні прапори – Фоторепортаж

У Хмельницькому посадовці спільно з ветеранами війни відзначили День Перемоги та вшанували пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні. Офіційні заходи… Далі »

В Україні 75% співвітчизників 9 травня збираються святкувати День Перемоги В Україні 75% співвітчизників 9 травня збираються святкувати День Перемоги

Для переважної більшості українців (82%) День Перемоги є великим святом. Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією Research & Branding… Далі »

Українці відзначають 68-у річницю Перемоги Українці відзначають 68-у річницю Перемоги

Сьогодні, 9 травня, в Україні традиційно відзначається річниця перемоги СРСР над нацистською Німеччиною під час Другої світової війни. Це свято… Далі »