Вексельний закон регіоналів не пройшов. Як голосували хмельницькі мажоритарники Вексельний закон регіоналів не пройшов. Як голосували хмельницькі мажоритарники

Сьогоднішнє голосування і переголосування за проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік”… Далі »

За рік екологія “з’їла” майже 143 млн. грн За рік екологія “з’їла” майже 143 млн. грн

У 2012 році на Хмельниччині загальні витрати на охорону навколишнього природного середовища становили 142,8 млн.грн., що на 38,2% більше, ніж… Далі »

Хмельницьке “Динамо” готується до футбольної смерті Хмельницьке “Динамо” готується до футбольної смерті

Хмельницьке «Динамо», яке виступає у Другій футбольній лізі, ризикує припинити існування, пишуть “Коментарі”. Наступна гра у Другій лізі для «Динамо»… Далі »

Хмельницька прокуратура має намір стягнути півмільйона з фірми Гладуняка Хмельницька прокуратура має намір стягнути півмільйона з фірми Гладуняка

Прокуратура Хмельницького подала позов до ПАТ “Хмельницьке шляхо – будівельне управління №56”, засновником якої є колишній голова облради Іван Гладуняк. Відповідне… Далі »

На Хмельниччині фермери на віртуальних садках роззули держбюджет на 190 тис. грн На Хмельниччині фермери на віртуальних садках роззули держбюджет на 190 тис. грн

На Хмельниччині фермер на віртуальних садках роззув держбюджет на 190 тис. грн. Як повідомили у прес-службі облпрокуратури, службові особи одного… Далі »