Вексельний закон регіоналів не пройшов. Як голосували хмельницькі мажоритарники

Сьогоднішнє голосування і переголосування за проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік” (щодо вдосконалення процедури стосовно фінансових векселів) не дало бажаного результату – “за” 225 і “за” 233 обранці при мінімально необхідних 226-ти.

Не голосували за цей законопроект фракції УДАР, ВО “Свобода” і ВО “Батьківщина” (за винятком двох нардепів О.Сікори та А.Пишного).

Що стосується хмельницьких мажоритарників, то підтримали провладний законопроект про векселі регіонали Сергій Буряк, Олександр Герега, Володимир Мельниченко. Під час голосування був відсутній депутат ПР Віктор Бондар.

Також “за” векселі віддали свій голос комуністка Ольга Борита і позафракційний Сергій Лабазюк.

Довідка НГП. Фінансовий вексель – це цінний папір, що посвідчує зобов’язання банківської установи, у тому числі центральний орган виконавчої влади, що здійснює казначейське, які випускаються в бездокументарній формі з метою оформлення наявної заборгованості, у тому числі Державного бюджету України”.

Різниця між грошима та векселем проста: гривню, євро чи долар ви можете негайно поміняти на товар, послугу або іншу валюту, а вексель стає засобом платежу лише в момент пред’явлення його до виконання.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.