Хмельницьке управління Нацбанку затіяло ремонт на 400 тисяч Хмельницьке управління Нацбанку затіяло ремонт на 400 тисяч

Національний банк України в особі Управління Національного банку України у Хмельницькій області за результатами тендера 21 червня уклало угоду з ТОВ… Далі »

Країна в законі Країна в законі

Цьогоріч українській Конституції виповнюється 17 років Чималий строк для діючого закону, що зазвичай дозволяє точно оцінити його якість і корисність…. Далі »

Президент швиденько знайшов заміну “збитим льотчикам” Ядухи Президент швиденько знайшов заміну “збитим льотчикам” Ядухи

Глава держави Віктор Янукович призначив чотирьох керівників районів Хмельниччини замість п’яти звільнених. Відповідні розпорядження Президента з’явилися на його офіційному сайті…. Далі »

Янукович звільнив п’ять голів РДА Хмельниччини Янукович звільнив п’ять голів РДА Хмельниччини

Президент України Віктор Янукович підписав сьогодні розпорядження про звільнення п’яти голів райдержадмінстрацій Хмельницької області. Зокрема, без владних портфелів залишилися Олександр… Далі »

Хто такі “укрАінци” й чого вони хочуть Хто такі “укрАінци” й чого вони хочуть

Хто такі українці й чого вони хочуть? Свого часу це питання поставив у однойменному нарисі Михайло Грушевський. Тоді, в час… Далі »

Кам’янець-Подільський міськвиконком купив трикімнатну квартиру у депутата-яценюківця для особи “Х” Кам’янець-Подільський міськвиконком купив трикімнатну квартиру у депутата-яценюківця для особи “Х”

Кам’янець-Подільський міськвиконком за результатами тендера 19 червня уклав угоду з ПП ВКФ “Будмонтажсервіс” на придбання трикімнатної квартири вартістю 464 тис…. Далі »

Вack in the USSR: на Хмельниччині комуністи влаштували комсомольський марш – ФОТО Вack in the USSR: на Хмельниччині комуністи влаштували комсомольський марш – ФОТО

Вулицями міста Шепетівки 26 червня представники Комуністичної партії України провели комсомольський марш. Як повідомляє прес-служба Хмельницького обкому КПУ, попереду комсомольських лав… Далі »

Екс-голова РДА поставне перед судом за роздачу земель у рекреаційній зоні Екс-голова РДА поставне перед судом за роздачу земель у рекреаційній зоні

Прокуратура Хмельниччини направила до суду обвинувальний акт щодо колишнього голови Кам’янець-Подільської РДА райдержадміністрації Ростилава Яреми, який завдав державі 5,4 млн…. Далі »

“Виродок Сталін розпорядився…” “Виродок Сталін розпорядився…”

Звертаюся до читачів, які затято і сліпо вірять московським фальшивкам; які горлопанять, що історію Великої Вітчизняної війни націоналістам не вдасться… Далі »

На Хмельниччині сільська родина витрачає на цигарки 51 грн щомісячно, міська – 48 грн На Хмельниччині сільська родина витрачає на цигарки 51 грн щомісячно, міська – 48 грн

У Хмельницькій області сільська родина на тютюнові вироби, в середньому, щомісяця витрачала 51 грн., міська дещо менше – 48 грн…. Далі »

Росія пропонує будувати блоки ХАЕС з урахуванням уроків «Фукусіми» Росія пропонує будувати блоки ХАЕС з урахуванням уроків «Фукусіми»

Росія запропонувала новий проект будівництва третього і четвертого блоків Хмельницької АЕС з урахуванням ризиків «Фукусіми», який не дозволяє використовувати старі… Далі »

На Хмельниччині півсотні підприємств виплачувало працівникам зарплату, нижчу “мінімалки” – ОДА На Хмельниччині півсотні підприємств виплачувало працівникам зарплату, нижчу “мінімалки” – ОДА

На Хмельниччині у квітні цього року 58 підприємств виплачували своїм працівникам зарплату, нижчу рівня мінімальної заробітної плати. Про це повідомив заступник… Далі »

Медіабізнес – це більше репутація, ніж тиражі Медіабізнес – це більше репутація, ніж тиражі

Медіаконтент повинен бути ексклюзивним, якісним і достовірним. Лише тоді засоби масової інформації можуть сподіватися на зацікавленість аудиторії.Такі висновки провідних світових… Далі »

Чи зможе стати адвокатом «простий» молодий юрист? Чи зможе стати адвокатом «простий» молодий юрист?

Рішенням  Ради адвокатів України №124 від 1.06.2013 року внесено зміни   в Положення   «Про  організацію  та порядок проходження  стажування  для отримання … Далі »

У Теофіполі забруднюють став та вирубують ліс громади – ВІДЕО У Теофіполі забруднюють став та вирубують ліс громади – ВІДЕО

Цими вихідними, на Зелені свята багато українців відпочивали зі своїми сім’ями та друзями на природі. Проте, в Теофіполі діти купались… Далі »

“Украинский выбор” кинул политтехнолога на “бабки” “Украинский выбор” кинул политтехнолога на “бабки”

“Украинский выбор” – сборище кидал и бюрократов. Сегодня исполняется две недели, как кидалы из “УВ” нагрели меня на полторушку зелени…. Далі »

Програма “Позиція”, або коментарі після сесії Хмельницької міської ради Програма “Позиція”, або коментарі після сесії Хмельницької міської ради

Програма “Позиція” або коментар після сесії міської ради. Вперше брав участь у записі програмі просто неба. Досить нестандартно і цікаво!… Далі »

Програма “Позиція”, або коментарі після сесії Хмельницької міської ради Програма “Позиція”, або коментарі після сесії Хмельницької міської ради

Програма “Позиція” або коментар після сесії міської ради. Вперше брав участь у записі програмі просто неба. Досить нестандартно і цікаво!… Далі »

Зарплатні борги базару-привида ТСЦ “Поділля” влада виплатять без власників? Зарплатні борги базару-привида ТСЦ “Поділля” влада виплатять без власників?

Заборгованість із виплати заробітної плати на ТСЦ “Поділля” (Хмельницький район) буде ліквідована без залучення його власників. Про це сказав голова Хмельницької… Далі »

Гаврішко мріє про нове покоління держслужбоців без стереотипів Гаврішко мріє про нове покоління держслужбоців без стереотипів

Перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко заявив, що в Україні має з’явитися нове покоління держслужбоців без стереотипів. Таку думку він… Далі »