Президент швиденько знайшов заміну “збитим льотчикам” Ядухи Президент швиденько знайшов заміну “збитим льотчикам” Ядухи

Глава держави Віктор Янукович призначив чотирьох керівників районів Хмельниччини замість п’яти звільнених. Відповідні розпорядження Президента з’явилися на його офіційному сайті…. Далі »

Янукович звільнив п’ять голів РДА Хмельниччини Янукович звільнив п’ять голів РДА Хмельниччини

Президент України Віктор Янукович підписав сьогодні розпорядження про звільнення п’яти голів райдержадмінстрацій Хмельницької області. Зокрема, без владних портфелів залишилися Олександр… Далі »

Хто такі “укрАінци” й чого вони хочуть Хто такі “укрАінци” й чого вони хочуть

Хто такі українці й чого вони хочуть? Свого часу це питання поставив у однойменному нарисі Михайло Грушевський. Тоді, в час… Далі »

Кам’янець-Подільський міськвиконком купив трикімнатну квартиру у депутата-яценюківця для особи “Х” Кам’янець-Подільський міськвиконком купив трикімнатну квартиру у депутата-яценюківця для особи “Х”

Кам’янець-Подільський міськвиконком за результатами тендера 19 червня уклав угоду з ПП ВКФ “Будмонтажсервіс” на придбання трикімнатної квартири вартістю 464 тис…. Далі »

Вack in the USSR: на Хмельниччині комуністи влаштували комсомольський марш – ФОТО Вack in the USSR: на Хмельниччині комуністи влаштували комсомольський марш – ФОТО

Вулицями міста Шепетівки 26 червня представники Комуністичної партії України провели комсомольський марш. Як повідомляє прес-служба Хмельницького обкому КПУ, попереду комсомольських лав… Далі »

Екс-голова РДА поставне перед судом за роздачу земель у рекреаційній зоні Екс-голова РДА поставне перед судом за роздачу земель у рекреаційній зоні

Прокуратура Хмельниччини направила до суду обвинувальний акт щодо колишнього голови Кам’янець-Подільської РДА райдержадміністрації Ростилава Яреми, який завдав державі 5,4 млн…. Далі »

“Виродок Сталін розпорядився…” “Виродок Сталін розпорядився…”

Звертаюся до читачів, які затято і сліпо вірять московським фальшивкам; які горлопанять, що історію Великої Вітчизняної війни націоналістам не вдасться… Далі »

На Хмельниччині сільська родина витрачає на цигарки 51 грн щомісячно, міська – 48 грн На Хмельниччині сільська родина витрачає на цигарки 51 грн щомісячно, міська – 48 грн

У Хмельницькій області сільська родина на тютюнові вироби, в середньому, щомісяця витрачала 51 грн., міська дещо менше – 48 грн…. Далі »