45% українців не довіряють Президенту і Верховній Раді – дослідження 45% українців не довіряють Президенту і Верховній Раді – дослідження

45% українців зовсім не довіряють Президенту України і 45,1% – Верховній Раді України. Про це свідчать результати дослідження фонду “Демократичні… Далі »

Добра новина для Ядухи – поголів’я худоби продовжує зростати за рахунок птиці Добра новина для Ядухи – поголів’я худоби продовжує зростати за рахунок птиці

У Хмельницькій області за п’ять місяців цього року поголів’я худоби та птиці зросло на 5,1% і становило 310,8 тис. голів…. Далі »

Головою Старосинявської РДА стане одіозний екс-начальник хмельницького жеку? Головою Старосинявської РДА стане одіозний екс-начальник хмельницького жеку?

Новим головою Старосинявської райдержадміністрації стане одіозний екс-начальник хмельницького жеку №1 Михайло Данчук. Як повідомляють джерела НГП, пан Данчук наразі пройшов… Далі »

Надщерблений каральний меч Надщерблений каральний меч

Ленін вимагав у своїх депешах “більше терору”. Сталін до цінних порад прислухався, і теорію “безсмертного Ілліча” збагачував практикою. Причому наповнював… Далі »