Головою Старосинявської РДА стане одіозний екс-начальник хмельницького жеку?

Новим головою Старосинявської райдержадміністрації стане одіозний екс-начальник хмельницького жеку №1 Михайло Данчук.

Фото "Моя газета"

Фото “Моя газета”

Як повідомляють джерела НГП, пан Данчук наразі пройшов співбесіду в Адміністрації Президента і наразі готується розпорядження глави держави про його призначення у Старосинявський район.

Нагадаємо, що на місцеві вибори 2010 року Михайло Данчук ішов до Хмельницької міської ради від Партії регіонів.  Але не потрапив.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. це не той, що на майдані, коли билася Свобода з ригами стояв і ржав та казав: Та їх ще більше треба пиз…ти (про свободівців)? Якщо той, то Симчишину доведеться частіше на малу Батьківщину їздити)

 2. а в чому “одіозність” Данчука?

 3. Не розумію Данчук практично завалив роботу 1 ЖЕКУ і його на Ст.кон, гагно, гарно. Нічого, це добре синьо – білі і там себе покажуть в “усій красі”.

 4. А подумати логічно, один регіонал був керівником батьківщиновського жеку, вот вони його і зїли. А не завалив роботу. А “Злой Ой” граматика храмає! Керівником був він нормальним, всі хто з ним працювали, ніколи поганого слова не казали

  • Справді, керівником був “справним”. Крав безбожно. Дійшло до того, що заганяв чужі квартири, за що порушена кримінальна справа. А щодо людських якостей, то це справжній ригіанал – хам, злодій, запроданець, нахаба. Такий, як всі ригіанали. А “Михайлович” хай знає, що в жеках про партійність не питають і ніхто його не з’їдав. Він себе сам спалив кримінальними оборудками. Та не довго вже цим ригіаналам кров людську пити.

   • Ти спочатку запитай в колетива ЖЕКу а тоді давай коментарі, придурок. А при ньому ЖЕК був найкращий. Чим більше таких коментарів від фашистів, тим довше регіонали будуть при власті.

   • Ти така розумна, так багато знаєш про що питають в ЖЕКах? Пан Данчук з Мельником не поділився, а Івашко з Шаповалом добре знають закони ділення . І ще (для справної читачки) Кримінальну справу порушують по факту, а не проти когось.

 5. Ти що хворий, ти вже де фашистів побачив?

 6. всьо, району Симчишина п….пец

  • А хто такий Семчишин? Хмельницькому при Мельнику вже давно п…..ц . Тримайся, Михайло, собаки гавкають, караван йде! Напевно комусь добре хвоста притиснув. Так тримати.

   • Пацани, а скіко вам платят, я тоже можу за партію регіонів шуршати за хароші бабки, візьміть мене.

 7. Справжня “Регіональна ієрархія”:
  перебував під слідством – керуй районом
  маєш судимість – будь губернатором
  дві судимості – ПРезидент

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.