На зустріч медиків з губернатором Прусом рахували по головах – ВІДЕО

Керівництво Хмельницької ОДА провело зустріч із представниками медичної галузі області та Ради “Майдан”. Розмова відбулася за зачиненими дверима губернатора Леоніда Пруса.

Помічник Пруса і водночас начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Анатолій Польовик влаштував майже “пропускний пункт” на публічний захід. Засобам масової інформації пан Польовик пояснив, що у кабінеті губернатора не має більше вільних місць і порадив ставати у чергу.

Спілкування тривало близько години. Після завершення “таємної” бесіди до ЗМІ вийшла заступник голови-керівник апарату ОДА Леся Стебло. Вона пояснила, що мова йшла за претендента на посаду директора департаменту охорони здоров’я ОДА Бориса Ткача, який сьогодні працює лікарем-нейрохірургом обласної лікарні.

Борис Ткач. Фото ye.ua

Борис Ткач. Фото ye.ua

“Ми домовилися з лікарською інтелігенцією: або буде здорова конкуренція на цю посаду, або зупиняємося на призначенні Бориса Ткача. Думаю, діятимемо згідно з чинним законодавством і золота середина знайдеться”, – заявила вона.

Стебло зауважила, що на департамент охорони здоров’я ОДА мітив Микола Янчук (за часів губернаторства Гавчука вже очолював це відомство – НГП), але, начебто, взяв самовідвід.

Як повідомляли місцеві ЗМІ, наприкінці березня представники Хмельницької крайової організації Всеукраїнського лікарського товариства, ходили до голови обласної державної адміністрації Леоніда Пруса, щоб запитати, наскільки прозорою буде процедура призначення головного медика області, та запропонувати свою кандидатуру.

За словами заступниці керівника крайової організації Наталі Зимак-Закутньої, на розгляд голові облдержадміністрації вони запропонували кандидатуру лікаря-нейрохірурга Бориса Ткача. За нього проголосували близько шістдесяти медиків – членів організації, які представляють більшість медичних закладів не лише міста, а й області.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. хотіли – маєте!
  нас, журналістів навіть не пустили на бесіду. сказали, бесіда – таємна! прозора і відкрита влада? такого ніколи не було!
  Коридори закриті столами, двері забарикадовані.
  Ганьба. Такого не було при Ядусі під час майдану.

 2. Такого ніколи не було! Щоб не пустити журналістів,ганьба! Ні при жодному губернатору такого не допускалося. Порошенко повинен змінити губернатора . Пишіть листи в столицю,там почують і приймуть рішення.

 3. Якщо по правді,то керівники області культури і соц.захисту самі потужні. Не робить помилок той,хто не працює. Але мені здається дуже правильним виставити кандидатури на всі керівні посади,запросити усіх директорів і проголосувати. Тоді жодних нарікань не буде і влада не заплямована. Все вирішується технічно. Повірте мені,не за кожного керівника проголосують,є такі,що вже просто дістали,а вони сидять і сидять.

 4. О! Мені це подобається дуже. Адміністрація повинна використати такі моменти. Тоді затрясуться всі департаменти і керівники. Зато буде чесно. Вже хочу побачити,хоча б одне голосування. Слава Україні!!!

 5. Классно! Думаю,что руководители перепугаются. Только так поступать,пригласить телевидение,прессу и пусть проходит голосование. Руководители администрации! Можно все сделать цивилизовано,почему только в раде такое? Надо изменить ситуацию и тогда действительно все будет справедливо. Интересно,пойдут или не пойдут на нововедение. Спасибо.

  • Про яку прозорість може бути мова, якщо все вирішується за зачиненими дверима? Крайова організація Всеукраїнського лікарського товариства проголосувала за свого лідера? Зрозуміло, що вони його підтримали. а інших медиків запитали? Та у цій владі, як і в попередніх, все вирішується за попередніми домовленостями, за гроші, за знайомства і – стояв чи не стояв на майдані. Але чомусь досвід, професійні якості не враховуються. Бути хорошим нейрохірургом, і хорошим адміністратором – і можливо, і ні. А якщо нове призначення “вб1є” хорошого хірурга і не “народить” хорошого адміністратора? Кому від цього буде краще? Хворим? Медикам?

 6. не ганьба, ганьбище!!!!!

 7. дурь небачена , зато в обговорені рада майдану . БРЄД. Вибори показали що вартують Яроші , Тягнибоки та вся ця шушера майданівська , люди краще проголосували за клоуна Ляшко , ось вся логіка та підтримка майданутих що волають про український народ 1 % бойовиків з майдану . Ганьба !!! Кинули країну у пекло ., згорите самі….

 8. люди наводять порядок, ще Симчишина звільнять і все буде добре.

 9. Та до чого тут Симчишин? Хай собі працює, час покаже. Професіоналів потрібно призначати в управління та департаменти. Але українці чомусь за клоунів…. Сумно

 10. Чим більше клоунів,тим веселіше життя. Три головних клоуна в ода. Управління без керівників,а їм люди до одного місця. Зато вони на хороших зарплатах,по 10-15 тисяч .

 11. Зовсім не думають керманичі,аби швидше своїх поставити. А свої запорять всю роботу по всім галузям,бо ознайомлюватись та розуміти почнуть після двох років. Вибори пройшли,народ розраховував на здоровий глузд,тому і пішли. Втомились. А в нашій області все дурдом,ніде такого немає. Схаменіться керівники,якщо вболіваєте за область. Дайте працювати,а не думати,викличуть чи підставлявлять.

 12. Дурдом продовжується. Воронецький хоче на місце Лукомськоі. І нічого не може зробити,бо вона міцний горішок. Все життя в цій сфері пропрацювала. Як же так можна? По роботі нікого не судять,захотіли і все. А закону такого немає,щоб просто так звільнити,тому потрібні догани. Це все,що може зробити нова влада. Ганьба! Ганьба! Ганьба!

 13. Все за гроші,це факт. Давно Стебло продалася. Їй окрім грошей нічого не потрібно,які фахівці? Яка робота? Маріонетки продажні. Ви бачите,що відбувається. Нічого хорошого. Немає половини працівників,начальників,а їм до одного місця. Слухають теревені зі сторони,до людей не прислухаються. Над заступницею всі сміються. Ні говорити,ані вдягнутись. Ліля була гарна ,а ця страшиліще.

 14. Хочеться вірити,що цих трьох звільнять з ода. Стебло першу,криса ще та. Корумпована до мозгів.

 15. нарада в Симчишина це таки нарада, приємно слухати. толковий фахівець росте.

 16. Стебло позор удару. Чого вона пішла на цю посаду? Що,інших не було? Ні досвіду,ні вміння спілкуватися,жах .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.