В обласній міліції чистка кадрів – за неповних півроку “пішли” 155 міліціянтів

Начальник управління кадрового забезпечення Управління МВС у Хмельницькій області Олександр Крапля заявив, що з початку 2014 року з лав міліції звільнилися 155 осіб.

Про це сьогодні він зазначив на прес-конференції зі ЗМІ.

“Звільнення відбулися за різними мотивами: власним бажанням, вислугою років і за негативними мотивами. Траплялися випадки, коли заява написана,  ніби і за власним бажанням, але з певними негативними передумовами. Таких у цьому році було тридцять”, – сказав він.

На місце звільнених працівників прийшло 125 нових і очікуються нові працівники з вищих навчальних закладів.

“Щодо правил дорожнього руху та порушень працівників міліції, можу заявити, що єдине дисциплінарне стягнення з працівників міліції за керування автомобілем у нетверезому стані  – звільнення. Це позиція міністерства та керівництва УМВС у нашій області. Від початку року задокументовано вже три таких випадки і 20 порушень правил дорожнього руху”,- додав О.Крапля.

В обласній міліції надалі закликають громадян повідомляти про правопорушення працівників міліції за номером 068-709-59-65.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. І з якого ж дива вони пішли? Дивна чистка відбувається!Керівники служб полишались ті ж самі, заступники також, в кращому випадку потасувалась колода.Позвільнялись нормальні хлопці.Й чим тут хвалитись, пане полковник, ви ж іх всіх і набирали, проводились спец.перевірки кандидатів.Якщо всі 155чоловік такі погані, то в першу чергу має піти головний кадровик, а за ним і решта полковничків та підполковничків всіх служб в тому числі штаб, дсбез.Риба гниє з голови.Окозамилювання.Соромно!!!

  2. Всех спецов выгнали еще после оранжевого майдана. Сейчас просто расползаются оставшиеся жабы.

  3. Для того і звільняють досвідчених, щоб їх місця заповнити новими випускниками міліцейских шкіл і академій. Бо якщо не забезпечити першим робочим місцем випускника, то треба закривати учбові заклади, а там теж “прихлебателей” досить. Всі полковники, кандидати і доктора наук.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.