Прус попрощався з Очеретянком

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус звільнив Віктора Очеретянка з посади директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Про це йдеться у розпорядженні губернатора від 18 липня.

Очеретянка звільнено 21 липня за “угодою сторін”.

Нагадаємо, що 5 липня цього року Віктор Очеретянко разом з іншими керівниками департаментів потрапив під люстарцію прямо у кабінеті Пруса. Йому дісталося від свободівця Бурлика.

Після цього була заява на звільнення, яку потім Очеретянко відкликав.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради за списками Партії регіонів під №201.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Скоро нормальных людей вообще не останется. У него поддержка в области от тысяч людей . Но правящий ” удар” во главе с их главарем Корнийчуком и двумя бес словесными исполнителями прусом и лесей стебло срочно расставляют своих без оглядки на совесть, порядочность или профессионализм. Создается ощущение, что леся совсем страх потеряла. Одну сестру на зама областного архива, вторую сейчас определяет на управление освиты в департаменте, уже скандал с какими-то гектарами в городке. На директора департамента ставят друга Корнийчука( вроде директора школы с какого- то села). Из них профессионализм аж прет, спрятать не могут. Боже, так стыдно за все это. Особенно, когда вспоминаешь с какими лозунгами пришли. Они страшнее бывших, потому что лгуны , жлобы и лицемеры. Народ уже понял, что нас в очередной раз…

  2. Леся молодець! Чим швидше пропихує свою родину,бо хто знає,скільки сама протримається. Заярнюк цікаво ще працює ? Раніше з телебачень не вилізала,а тепер не видно і не чути. Співала деферамби всім поперєднікам. Вичікує …

  3. Леся всуне свою сестру,брата,а хіба це не корупція,не використання в своїх цілях? Чому така тиша,тому,що вона на посаді? Швидка акліматизація!! А на рахунок директора освіти- не дуже він і пахав,так собі,понти колотив,не завжди і розбирався в темі. Угробив спорт,від якого далекий. Нехай іде,не бідний,встиг.

  4. Очеретянко вже другий раз у відпустці за кордоном. в країні війна, грошей нема, а нач. освіти гріє булки на закордонних курортах. це нормально?

  5. А що він немає права на відпустку? Не займайтесь хернею. Очеретянко нормальний мужик,тільки лінивий. Він так хотів робити,як я танцювати. Просто беруть таких дебілів,що поиходиться дивуватися де вони їх знаходять ? Возняк колись був,і що? Булькав,два слова не міг зв’язати,тай нічого не зробив,особливої поваги не мав . Зміни не потрібні ні одній з галузей,людина,яка прийде буде роздуплятися два роки. Вболівайте за Україну !!(ну-ну)

  6. Повезло з керівниками! Леся може за досвідом іти начальником освіти,а не впихнутися в крісло керівника апарату. Які самі,такі і по колу чучундри. Зараз на всіх страшно дивитись. Якісь зашугані .А з родичами обережніше Леся Василівна, бо до них теж прийдуть. Який архівіст з вашої сестри. Соромно і не чесно. Але звідки?

  7. Що ви Лесю за брехуха,одне говорите,а друге робите. Для чого ці корупційні дії? Ваша подруга ваш секретар,сестра в архіві,купу знайомих влаштовуєте. Ви не чесна і не відкрита людина. Ви позор керівника. Вдягнутись,зачесатись не можете. Схожі на доярку в Хацапетівці!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.