«ЯКІ ЦІЛІ МИ ПЕРЕСЛІДУЄМО!» Лист Сергія Скоробогатого «ЯКІ ЦІЛІ МИ ПЕРЕСЛІДУЄМО!» Лист Сергія Скоробогатого

Шановний п. Автанділ Гігаурі, хочу відповісти на вашу досить емоційну, як на мою думку статтю в НГП. Все було зовсім… Далі »

Хмельничан запрошують долучитись до обговорення сучасного мистецтва Хмельничан запрошують долучитись до обговорення сучасного мистецтва

Першого серпня у внутрішньому дворику художнього музею на вул. Проскурівській, 47 громадські активісти на митці обговорюватимуть стосунки між владою та… Далі »

31 липня партія «ВОЛЯ» зустрінеться з громадою Хмельницького 31 липня партія «ВОЛЯ» зустрінеться з громадою Хмельницького

У четвер, 31 липня о 19:00 на площі біля кінотеатру Шевченка відбудеться Відкрита зустріч з громадою Хмельницького членів Ради партії «ВОЛЯ»…. Далі »

Військовим допомагає «Жіноча рада» Військовим допомагає «Жіноча рада»

У Волочиському районі за ініціативи ГО « Жіноча рада» та відповідного рішення 28 сесії районної ради проводиться збір коштів для… Далі »

У Щаснівці встановили пам’ятник Тарасу Шевченку У Щаснівці встановили пам’ятник Тарасу Шевченку

Місце для пам’ятника великому Кобзарю вибрали найкраще – біля будівлі сільського клубу. Село Щаснівка Волочиського району відтепер має непересічний пам’ятник… Далі »

Суд скасував низку розпоряджень голови Красилівської райдержадміністрації Суд скасував низку розпоряджень голови Красилівської райдержадміністрації

Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, Хмельницьким окружним адміністративним судом повністю задоволено позов прокурора Красилівського району про визнання протиправними та скасування… Далі »

Відтепер внесення відомостей до Державного земельного кадастру, змін до них здійснюється безоплатно Відтепер внесення відомостей до Державного земельного кадастру, змін до них здійснюється безоплатно

05 червня 2014 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний земельний кадастр»… Далі »