Хмельничан запрошують долучитись до обговорення сучасного мистецтва

Першого серпня у внутрішньому дворику художнього музею на вул. Проскурівській, 47 громадські активісти на митці обговорюватимуть стосунки між владою та мистецтвом.

У проекті «Вертикалі» Вуличний Університет разом із Хмельницьким обласним художнім музеєм пропонує зацікавленим хмельничанам та гостям міста разом обговорити та критично роздивитись вертикальні структури мистецтва – відносини мистецтва та влади (чи із демократичним суспільним консенсусом, чи то з тоталітарним державним апаратом), й владні відносини всередині мистецтва (між митцем та інституцією, митцем й мистецькою спільнотою тощо).

Також мова піде про випадки цензури в українському сучасному мистецтві, інструменталізацію мистецтва у засіб державної пропаганди у сьогоднішній Росії та Україні, форми критичного, неофіційного мистецтва у Радянській Україні та інші теми підійматимуть лекції, доповіді, фільми, що презентуються в рамках проекту.

R7ayu0haIqo-(1)

В програмі зустрічі:

– обговорення актуальної ситуації, у якій опинилось мистецтво – “Між революцією та війною, між вулицею та музеєм”
– лекція мистецтвознавця Аніти Немет
– доповідь громадського ативіста Дениса Панкратова “Соціальні функції мистецтва?”
– виступ парфумера Євгена Насадюка “Про симбіоз та паразитизм художника та влади”
– поезії та переклади від проекту VERBація
– кінопоказ

Початок 1 серпня о 16:00 на вул. Проскурівській, 47 (внутрішній дворик художнього музею). Взяти участь можуть всі охочі, вхід вільний.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Афіша фуфлова. 1 серпня – це 018

    • А мене бентежить, що тут пише – вхід вільний; а на ФБ-сторінці – вже 5 грн. Такими темпами на вході 50 братимуть.

  2. і сайт партачний: пишу 018, а появляється 018

  3. точно партачить

  4. Я теж читав,що 5 гривасів. А що там цікавого,старі бабки працюють. Директор привід.

  5. Щоб було цікаво треба самим брати участь ще краще самим щось робити. Люди організовують новий захід треба це цінувати і дякувати що не додому біжать до телевізора, а щось пропонують. Одним словом критикують совдепівські споживачі. Душею старіші за тих бабок які щось роблять.

    • Але конструктивна критика – один зі стимулів розвитку! З наведених тут коментарів можна виділити два корисних пункти: уважніше перечитувати афіші перед публікацією і одразу повідомляти повну вартість входу.

  6. Ребята, вход 5 гривен – стандартная цена входного билета в музей, сомо мероприятие бесплатно. Директор у нас действительно новый, но далеко не “привід”. По поводу интересного, к вашему сведению, у нас постоянно происходят различные мероприятия. Возможно, вы просто за ними не следите?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.