Хмельницький – всеукраїнський П’ємонт політичних тушок Хмельницький – всеукраїнський П’ємонт політичних тушок

Поточна ситуація змушує Президента Петра Порошенка зробити усе можливе, щоб організувати якомога швидше дострокові парламентські вибори. Цьому сприяють три головні… Далі »

Обіцяних радою бронежилетів так і не дочекались Обіцяних радою бронежилетів так і не дочекались

Хмельницьким військовим було куплено більше 100 бронежилетів за благодійні кошти, ще стільки ж пообіцяв передати один з народних депутатів На… Далі »

Кам’янець-Подільське КП “Міськтепловоденергія”: підприємство збиткове , а зарплата гендиректора? Кам’янець-Подільське КП “Міськтепловоденергія”: підприємство збиткове , а зарплата гендиректора?

Депутат Кам’янець-Подільської міської ради Віктор Притуляк направив звернення до міського голови з проханням надати інформацію стосовно рівня заробітної плати керівного… Далі »

У зоні АТО загинув кулеметник 8 полку У зоні АТО загинув кулеметник 8 полку

У зоні Антитерористичної операції на Сході України загинув кулеметник 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України. Про це повідомляється у… Далі »

Хмельниччина одержала з держбюджету 24 млн. грн для відшкодування за перевезення пільговиків – ОДА Хмельниччина одержала з держбюджету 24 млн. грн для відшкодування за перевезення пільговиків – ОДА

З державного бюджету на Хмельниччину надійшло 24 млн. грн. або 80,4% до планових призначень на січень-липень поточного року на відшкодування… Далі »

Хмельницький хлібокомбінат зробив свій буханець дорожчим на 30 копійок Хмельницький хлібокомбінат зробив свій буханець дорожчим на 30 копійок

Від сьогодні Хмельницький хлібокомбінат – найбільший виробник масових сортів хліба в області – підвищує відпускні ціни на свою продукцію –… Далі »

Хто наживається на перевезеннях. Частина 2 Хто наживається на перевезеннях. Частина 2

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, який відбувся у Хмельницькому 14 березня 2012 року, мав на меті поліпшити… Далі »

Небесна сотня може поповнитися ще одним представником з Хмельниччини Небесна сотня може поповнитися ще одним представником з Хмельниччини

Активісти спільноти “Євромайдан SOS” з’ясували особу, яка загинула у київському Будинку профспілок, де був розміщений штаб революційного Майдану у ніч з… Далі »