Кам’янець-Подільське КП “Міськтепловоденергія”: підприємство збиткове , а зарплата гендиректора?

Депутат Кам’янець-Подільської міської ради Віктор Притуляк направив звернення до міського голови з проханням надати інформацію стосовно рівня заробітної плати керівного складу комунального підприємства “Міськтепловоденергія”.

Нагадаємо, що це КП  вже давно привернуло увагу громадськості, а “завдяки” Валерію Гордійчуку, керівнику підприємства, вже декілька разів збирався міський Майдан, створювались депутатські комісії, перекривався міст.

У відповіді на звернення депутата було вказано лише зарплату керівника комунального підприємства, стосовно інших осіб “інформація відсутня”.

документ

Тож, з 17 лютого 2014 року посадовий оклад генерального директора КП  “Міськтепловоденергія” Валерія Гордійчука становить 9 тисяч 500 грн. в місяць. Окрім цього, встановлено “надбавки за інтенсивність праці та особливий характер роботи” – до 50% до посадового окладу(4, 750 грн) та “премії в розмірі до 50% ” до окладу(ще плюс до 4, 750 грн). Таким чином максимальна заробітна плата гендиректора комунального підприємства становить 19 тисяч гривень в місяць.

Крім цього, пан Притуляк звернувся до прокурора міста з проханням “провести перевірку законності діянь посадових осіб Виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради”. Причиною цьому стала відсутність відомостей про заробітну плату інших керівників установи: заступників гендиректора, головного інженера таголовного бухгалтера.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. Нічого собі, треба ще збільшити плату за комунальні послуги, щоб вони мали за що жирувати!!!!!!!

 2. Чому рада майдану не зробить такий запит у Хмельницькому?

 3. Не знаходжу слів,і це при цьому, що підвищили тарифи за комунальні послуги.Камянчани-свободівці негайно промоніторити всі показники роботи цієї контори, всіх цих дармоїдів посадити на умови праці за кінцевими результатами.Все,що стосується роботи вивернути наверх і показати громаді за яку ж таку роботу платять таку зарплату ПОЗОР ТА ГАНЬБА, СВОБОДА ПІДНІМАЙ НАРОД. НАШІ ХЛОПЦІ ВОЮЮТЬ НА СХОДІ, А ЦІ ПЕРЕВЕРТНІ ЖИРУЮТЬ ЗА НАШІ ПОДАТКИ!

 4. Цього ЦИГАНА треба давно вже гнати в шию, скільки коштів державних та місцевого бюджетів через нього пройшли 70% собі а 30% місту. Сімашкевич його боїться…

 5. не хіла зарплата в чувака, більша ніж в губернатора та народних депутатів. круто.

 6. От читаю і дивуюсь!!! де ж такі барани як ви родяться?! Заробітню плату і надбавки встановлює не директор, не мер, не населення, а держава!!! те ж саме стосується і тарифів! ця людина половину свого життя віддала цьому підприємству! завдяки йому ваші дупи не мерзнуть взимку, а руки миються в теплій воді! а вас як стадо ослів розводять на те, щоб прийшов інший директор з своєю компанією розікрав те, що напрацьовувалось роками і тихенько звалив! потім ще будете просити щоб він повернувся, коли жопа інієм вкриється! який дурний ще буде їздити в Київ щодня і воювати за ті самі тарифи, газ, і т. д.

  • Хоч одна адекватна людина на сайті, а то решта як бабки базарні тільки би побурчати! А головою думати то не треба! Сто разів казали що без ноього кредит всесвітнього банку втратим, а їм нічого не доходить!

 7. Які ж би ідіоти!!!! ( перепрошую за грубість)…. чесно кажучи я дивуюсь всім коментарям, які писались вище… Ви дорослі люди, а з головою явно не в кєнтах))))) таке відчуття, шо тарифи підняли лише в Кам’янці-Подільському, і на вас наживаються.Так ви відкрийте свої пульки і подивіться, шо тарифи всюди підняли, і ніхто вам їх не знизить, навіть якшо вас збереться 100000, прийдете під Міськтепловодоенергію і станете дружно раком.Хочете щось кричати їдьте в Київ під міністерство і там кричіть.Набридли ваші постійні невподобання… чи ви думаєте, шо якшо ви змінете директора, то в нього зарплата буде меншою…. ФІГ ВАМ!!!!! будете як чукчі сидіти без води і тепла…. якшо ви дійсно за щось переймаєтесь, так краще зберітся всі дружно, і поїдьте на передову, щоб захистити своїх побратимів, а так як ви тут словами кидаєте на вітер і “боретесь” так всі вміють…. Хочете воювати, їдьте на Схід і там покажіть свій патріотизм.
  Можу сказати одне, більша половина Києва сидить зараз без газа, і в холодній воді полощить свої попки, в той час як ви, довбні, їх грієте в теплих ваннах… Так що., якшо ви ще надумаєте зібрати мітинг і прийти в гості в міськтепловодоенергію , то я думаю лише для того, аби принести свої вибачення всім працівникам!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.