На Хмельниччині реальна зарплата впала на 32,5% – облстат

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці Хмельницької області в квітні 2015р. становила 3104 грн., що на 22,4% нижче, ніж у середньому в Україні.

Як повідомляє Головне управління статисти в області, вище середнього рівня була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (6016 грн.), промисловості (3982 грн.), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (3455 грн.).

При цьому, реальна заробітна плата в області (з урахуванням зміни цін на товари та послуги) за останній рік впала на 32,5%.

За даними Держстату, з початку року ціни в Україні зросли на 37,1%, річна інфляція (до квітня 2014 р.) прискорилася до 60,9%.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Скачем !!!!

 2. И не только на Хмельнитчине, зарплаты давно у всех упали, ну разве что у таких банкиров как Лагун, доходы увеличились, он же миллиарды украл и вывел за границу, и даже прокуратура молча , без лишних слов “проводит” расследование. Правда, не известно, когда оно завершиться и вернутся ли в Украину украденные деньги из Дельта банка?http://www.2000.ua/blogi/blogi_blogi/nash-istochnik-v-ukrainskoi-razvedke.htm

 3. А от в Петі Парашенка прибутки на фірмі “потРОШЕН” збільшились в 7 разів. Майдауни скачем ! Скачте, аж ся заслиньте. Міщук, Скоробогатий ви де пропали, скачте виродки майданівські. Вас народ проклене до 10 родового коліна.

  • А що залишається робити – тільки клясти і далі скакати, бомбити свій народ, фарбувати все, що під руку попадеться. А саме головне, що ці майдауни так і не зрозуміли, що натворили, що держава опустилась вже до рівня самих відсталих африканських країн. Панове “миздобули”, може вже хватить і пора зупинитись, визнати публічно своє євроатлантичне фіаско?! Хоча тяжко визнати себе дурнем і сказати, що скакав на майдані дурно і ще більш тяжко, що ці скакуни привели до моря пролитої тобою кров. Херої, зупиніться!

   • юрист і надя, вчіть історію придурки.
    Петя друг і товариш ваших ригівських виблядків. Він до майдану має відношення як Гваделупа до Китаю.

    • Анонімний анцихристе ! Я можу тобі сказати одне : сліпому не покажеш, глухому не розкажеш, дурному не докажеш. Твій Петрик Порошенко фінасував ваш хозарський майдан анцихристів.

  • так Порошенко – засновник Партії регіонів.
   при владі зараз учень Азарова Яценюк.
   на місцях далі керують реги і регівські прихвостні.
   багато не треба казати чи писати, в кожному районі в кожному місті риги керують на 80% а місцеві ради всі ригівські.

   Реги продовжують знищувати країну

 4. а в тебе Надю щось збільшилося, щось зменшилося з тих пір? Розкажи, а то твої прокльони до голої 3,14…

  • Тобі ще потрібно щось розказувати ? Так мені і моїй сімї стало жити набагато гірше при майдаунах чим було при владі регіоналів. Так це ваш майдан “благословив” Яценюка і Порошенка до влади. Тож несіть відповідальність. Чи може ви незнаєте, що таке відповідальність ? Ви вмієте тільки скакати ? Ти сліпий, чи може глухо-німий ? Країна розвалилася і вже ніколи Україна не востановить своєї території. Тільки дурнуваті майдауни можуть скакати як анцихристи і малювати кольорами свого прапора всілякі підворотні.

 5. Бачу виродків ригівських ще земля носить, поки не розстріляти таких сук як вище писали – нічого дальше не зміниться…

  • Йди дурню краще помолися в церкві. Бо перш чим ти зберешся когось розстрілювати твоїх дітей розстріляють такі самі ублюдки-анцихристи як ти сам.

 6. це вас виблядки ригівські проклинати треба – за те що до цього часу не можемо від вас землю очистити, захотіли у воєнний час більшої зарплати – ви вже своє вкрали при янику, тепер тікайте звідси, далеко, щоб вас сука не понаходили..

  • Оскаженілий анцихристе ! Я до партії регіонів немаю жодного відношення і там не перебувала Ти про себе поторбуйся. Тебе знайдуть в пеклі у твого творця сатани. Амінь.

 7. янека убрал МАЙДАН.Страну 1 начинали защищать МАЙДАНОВЦЫ.Придет час-МАЙДАН ПОБЕДИТ!Эта шушера поразбегается от МАЙДАНА-если успеет.СЛАВА УКРАИНЕ !!!

  • Ви повиздихаєте як повиздихали більшовики після революції 1917 року. Революції пожирають своїх хероїв. Жаль що через вас сатаністів страждають нормальні люди.

   • Таке шушело як ти здохнути повинно першим, щоб хоча би діти зажили краще в цій країні, а за мою душу не бійся ))) в пеклі усі зустрінемося…

    • Здохнеш ти разом з своїми бандерівськими сатаністами. Ти прагнеш пекла ? Туда тобі і дорога. Я жінка віруюча, православна християнка і в пекло не прагну. Згинь нечисть сатаниньська. Мене твоя душа не хвилює. Про свою душу турбуйся сам. Згинь нечисть сатанинська. Амінь.

 8. геть ригівських падлюк

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.