Павло Волошановський: рішення про децентралізацію потрібно узгоджувати з громадами Павло Волошановський: рішення про децентралізацію потрібно узгоджувати з громадами

Як проходить процес децентралізації та територіальної реформи на Хмельниччині поділився з журналістами НГП голова Олешинської сільської ради Волошановський Павло. «Якщо… Далі »

Життя за тарифами перевізників Життя за тарифами перевізників

Біля хмельницького автовокзалу №3 незрозумілий ажіотаж — раптово зросли ціни на проїзд у автобусах приміського напрямку (Хмельницький район). У касах… Далі »

У Хмельницькому влада частково фінансуватиме лічильники тепла і утеплення будинків У Хмельницькому влада частково фінансуватиме лічильники тепла і утеплення будинків

Мешканці багатоповерхівок Хмельницького, котрі бажають встановити у будинку лічильник тепла чи утеплити стіни, можуть отримати допомогу з міського бюджету. Про… Далі »

9 травня в Хмельницькому благодійний ярмарок для АТО 9 травня в Хмельницькому благодійний ярмарок для АТО

В цю суботу, 9 травня, благодійний фонд “Волонтери Поділля” влаштовує в центрі міста ярмарок. На виручені кошти планують придбати GPS-навігатор… Далі »

Яцковський заманює громади об’єднуватися віртуальними мільйонами Яцковський заманює громади об’єднуватися віртуальними мільйонами

За 2015-2016 роки громади Хмельниччини можуть отримати 300 млн. грн з фонду регіонального розвитку. Про це сказав директор Хмельницького регіонального… Далі »

Армія SOS Хмельницький потребує маскувальних сіток для катерів Армія SOS Хмельницький потребує маскувальних сіток для катерів

До хмельницької групи волонтерів звернулись за допомогою наші захисники з півдня країни. Бійці, які захищають українські кордони з моря, просять… Далі »

Чому Хмельницькому варто об’єднуватися з сусідніми територіальними громадами Чому Хмельницькому варто об’єднуватися з сусідніми територіальними громадами

Вчора в Хмельницькому вперше збиралася робоча група щодо об’єднання територіальних громад. Предметом розмови були вигоди та загрози від об’єднання Хмельницького… Далі »

Силовики Хмельниччини закликають мешканців утриматися від несанкціонованих акцій у День Перемоги Силовики Хмельниччини закликають мешканців утриматися від несанкціонованих акцій у День Перемоги

Правоохоронні органи Хмельницької області закликають мешканців утриматися від несанкціонованих акцій у День Перемоги. Спільну відозву підписали прокурор області Олег Синишин, начальник Управління… Далі »

Хмельницький офіс реформ: від радника до сина губернатора Хмельницький офіс реформ: від радника до сина губернатора

“Паличка” децентралізації проникла і заразила всі органи державної влади та місцеве самоврядування. Як півтора роки тому Януковичем тримався курс на євроінтеграцію (добре… Далі »