9 травня в Хмельницькому благодійний ярмарок для АТО

В цю суботу, 9 травня, благодійний фонд “Волонтери Поділля” влаштовує в центрі міста ярмарок. На виручені кошти планують придбати GPS-навігатор та планшет для 95 аеромобільної бригади, де служать хмельничани. Планшет необхідний для коригування вогню.

На ярмарку можна буде придбати українські сувеніри зроблені дітьми в школах Хмельницького, вишиванки, патріотичну літературу, а також “речі з війни”: підписані прапори, шеврони українських солдатів та багато іншого. Також волонтери пригощатимуть охочих смаколиками, що випікатиме голова благодійного фонду Володимир Гончарук.

Волонтерка фонду Аня Греснюк зазначає, що проведення акції саме в цей день – дуже символічне і правильне. Не лише через великий потік людей на вулицях, а й через військові паралелі: здобута перемога у Другій Світовій війні та оборона цілісності України зараз.

“Для нас дуже символічно провести акцію саме в цей день. Головне тут навіть не зібрати кошти, хоча це зараз теж надзвичайно важливо. Людина купить якусь військову річ, поставить її у себе вдома і дивлячись на неї щоразу згадуватиме про боротьбу, що триває. Не можна зараз покидати наших хлопців”, – розповідає волонтерка.

Акція триватиме з 12 до 17 години на вул.Проскурівській біля ресторану “Абажур”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. GPS-навiгатор дуже потрiбен, щоб тiкати з Донбасу та не напоротися на своi ж мiни. Бо трупiв стiльки, що всi морги Донеччини переповненi, а матерям цих трупiв кажуть що iх син – дезертир. А волонтери- тихi вбивцi, бо вони пiдтримують вогонь вiйни.

  2. Це не вата, це правда життя.

  3. Данило
    А давай зустрінемось !!!!!
    Я тобі поясню чим волонтери займаються і які вони важливі !!!!
    А також я тобі падло москальське зроблю інвалідом і допоможу дійти до СБУ

  4. При чому тут москальське? Якщо будь- яка людина каже правду то вона обовъязково москаль ? Ти дебiл чи як? По-друге я КМС по боксу, давай зустрIнемось.Пиши телефон.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.