Яцковський заманює громади об’єднуватися віртуальними мільйонами

За 2015-2016 роки громади Хмельниччини можуть отримати 300 млн. грн з фонду регіонального розвитку.

Про це сказав директор Хмельницького регіонального офісу реформ Сергій Яцковський на презентації свого офісу.

Він пояснив, що претендувати на державні субвенції матимуть право ті території, які працюватимуть за законом про добровільне об’єднання територіальних громад і розроблять перспективні плани формування територій громад до 1 червня цього року.

“Фонд регіонального розвитку у 2015 році передбачив для Хмельниччини 124 млн. грн. У 2016 році сума зросте до 176 млн. грн. Ці кошти направлятимуться на розвиток інфраструктур об’єднаних територіальних громад”, – сказав Яцковський.

https://www.youtube.com/watch?v=3621fm0Hrg0

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. А чого вони “віртуальні”?

 2. Кошти на фонд регіонального розвитку на 2015 рік в розмірі 3 млрд. грн. передбачено бюджетом України на поточний рік

 3. яцик сочинять умеет!

 4. ПАНЕ СЕРГІЮ…. НАПИШІТЬ КУДИ ПРИСТРОЇЛИ ЛЕСЮ СТЕБЛО… А ТО РІЗНЕ ЛЮДИ КАЖУТЬ…. ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ ЗНАТИ УСІЙ ОБЛАСТІ КУДИ ДІВАЮТЬСЯ ТАКІ “кадри”….

  • а хто ще в області цікавиться крім вас?

   • люди цікавляться ………….. які знають СТЕБЛО ДАВНО ТА НЕДАВНО…. НАПРИКЛАД З “УДАРу” ТА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ !!!! СУСІДИ ЦІКАВЛЯТЬСЯ … АДЖЕ ЛЕСЯ ХВАСТАЄТЬСЯ ЩО БЕЗ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ ..

 5. А на підставі чого той Яцковський керує в ОДА,люди мовчати не будуть?!!!

 6. 124млн. : 20(районів):6(міст обласного значення)= в середньому 5 млн. на одну тер.одиницю – вартість однієї котельні на 500 квт .Ото допомога громаді наприклад м. Хмельницького – обігрів 5000м2 -одного пятиповерхового будинку.)))) Але балабол є балабол грандоїдські гроші відробляти треба,Сірожа ))))

  • До речі мені цього року 41 і я з Вами не знайомий–але дякую за вашу активну життєву позицію

 7. Дореформувалися – Мінрегіонбуд не дав кошти 12 сільським радам Віньковеччини

  • Шановний Ігоре запрошую Вас в ОДА поділитись своїми думками щодо роботи та проведення реформ з децентралізації влади , готовий втілити усі конструктивні пропозиціїї

 8. Шановний Сергію , мені 51 , питання: а що Ви маєте до ОДА ?

  • В ОДА створена робоча група з обговорення даного питання до неї входить 27 чол. –приходьте на її засідання і висловіть свою думку. графік можете уточнити в управлінні регіонального розвитку ОДА

 9. Яцковський старий пень з комсомолу, а ще лізе керувати.

 10. Коли вже піде Леся,нічого не знає,нічого не робить,зато морда весь час по телевізору. Що вона може розповісти?Призначати можна Дуже швидко,було б бажання.Вона фахівець по спорту,варто було б піти заступником до подруги Ірини.Подумайте!

 11. Тренерський склад виступив проти,Міщан написав звернення про зняття цієї пані з посади як чиновника,а не олімпійської чемпіонки.Чому Ви пане Яцковський знаючи серйозність ситуації не реагуєте і не говорите голові,що все дуже прикро. ВОНА ПЛЮС НА ВСІХ,НЕ ПРИЙМАЄ,НЕ ГОВОРИТЬ,АМБІТНА ДУРА,ЯКА ЗНИЩУЄ СПОРТСМЕНІВ,ТРЕНЕРІВ.Всі роки не везе цьому управлінню,а зараз просто жахливо.Поставте іншу людину,або приєднати до освіти чи до культури!,

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.